Tulpar T5 v20.3 ile Monster Teknik Servis deneyimi

Ben ikna etmedim sadece 4 kere servise verdim üst model ile değişim istedim fakat kabul etmediler Trendyol üzerinden aldığım için iade teklif ettiler bende kabul ettim.
Tam olarak iade tekliflerinin sebebini ne girdiler acaba ? Ben de yarın servise bırakacağım işleri hızlandırmak adına öğrenmek istiyorum da.

Tam olarak iade tekliflerinin sebebini ne girdiler acaba ? Ben de yarın servise bırakacağım işleri hızlandırmak adına öğrenmek istiyorum da.
Ürünü Trendyol üzerinden aldığım için üst model değişim yapamayacağımı ya aynı model değişim ile veya iade alabilirsiniz dediler bende iade kabul ettim durum bu.

Ürünü Trendyol üzerinden aldığım için üst model değişim yapamayacağımı ya aynı model değişim ile veya iade alabilirsiniz dediler bende iade kabul ettim durum bu.
Anladım, teşekkürler.

Ben de bıraktım servise bakalım, ssd bozuk, type c soketi uzun kullanımlarda bağlantı kopukluğu yaşatıyor ve en büyük sorunumuz MCC. Son olarak da sorun çözülemezse üst modelle değişim veya iade diye not geçildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı