Tulpar T5 V21.4 vs V21.2.2

RTX 3060'lı MSI laptoplara bakmalısın.
Monster paylaştiğim özellikte diğer markalar çok yüksek oluyor
Aslında biraz tercih, 3060 maxp olarak paylaştiğim tuş renkleri ekran QHD olmaz ve hız farkı bide kasasi magnezyum ondan onu dusundum , 2070 li olan ise 240 hz bide ekran karti 8 gb ve bit olarak iyi gördüm yani 2070 ekran karti olanda iyi performans ile kararsiz kaldım , 3060 li olanda ise ekran kalitesi ve kasasi iyi ondan kararsiz kaldim, ondan burdan fikrinizi görmek istedim
2060 değil 3060 verelim:D

V22.1 alın hocam V21 serisi şu an alınmaz.
Bahsettigin kasada güzel, sadece renkli klavye diye düşündüm alırken , ama belki görmezden gelinebilir, bu bahsettiğin kasada iyi👍
Burası fena karışmış. Ben T7 V22.1 önererek uzaklaşayım.
Bu kasaya baktim başkan bu kasada iyi sadece renkli klavye tercih sebebi hic bu klavyeye bakmadım, ama renkli klavyeyi görmezden gelirsek , ekranı büyük düşünülebilir aslında bu laptopta
Monster laptop olarak bu iki bilgisayardan hangisini önerirsiniz?

Not: Bunlarda Windows, RAM ve SSD'ye takılmayın özelleştirip onlara eklemeler yapacağım, bunlar dışındaki özelliklerine göre düşüncenizi merak ediyorum.

1- Tulpar T5 V21.4 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

2- Tulpar T5 V21.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Genel Bilgiler İçin Herkeze Teşekkür Ederim 👍🤚
Konuyu açan arkadaş bir soru soruyor, kendinizce eksi ve artılarını belirtin, kendi önerilerinizi de ekleyin. Saçma sapan tartışmalar ile konuyu dağıtmayın. Egonuzu ötede güreştirin.
Aslında konu üzerinde kararsız kaldiğim şuydu, 2070 li laptop ekran kartı performansı iyi 240 hız bi laptop, diger laptop ise 3060 ekran karti ama daha yeni nesil kart oluyor ve ekranı QHD ektradan magnezyum malzemesi var ama hız daha düşük 165 hzda o sebepten biraz kararsız kaldım ve burda görüşleri görmek istedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı