Monster T5 V21.4 vs T7 24.1

Valla dediğim gibi o ergolift muhabbeti biraz erken yıpratacak gibi duruyo cihazı ama güzel cihaz dediğiniz gibi
Sanmıyorum. İnsanların sadece sorun yaşayan kısmı bunu dile getiriyor aynı zamanda Asus bu tasarımı uzun süredir kullanıyor ve bu sene de buna devam ettiler. Bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ha hala 15K gibi bir rakamı 3050Ti'a vermek saçmalık gibi geliyor bana orası ayrı.

Sanmıyorum. İnsanların sadece sorun yaşayan kısmı bunu dile getiriyor aynı zamanda Asus bu tasarımı uzun süredir kullanıyor ve bu sene de buna devam ettiler. Bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ha hala 15K gibi bir rakamı 3050Ti'a vermek saçmalık gibi geliyor bana orası ayrı.
1660 ti li model fazlasıyla işimi görürü diye düşünüyorum 13k ya hocam 15 k lık bi işim olmaz muhtemelen benim dediğim gibi hiç oyun oynamıyorum ben monsteri aldığımda sırf oyun pc si alsım diye kendimi zorladım oyun oynamaya gta, watch dogs2 falanda yükledim ama keyif alamıyorum bir türlü
Sen ne önerirsin peki bu durumda kral kafanda bi model varsa benim durumuma uygun paylaşabilirsen sevinirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı