Monster T5 V21.4 vs T7 24.1

Tamamdır kral teşekkür ederim senden haber bekliyorum ama dediğim gibi beklentim pilinin uzun gitmesi ve performanslı olması yani ne Gaming laptop oluyor ne Ultra book böyle ara bir form lazım bize

En iyi bunu bulabildim hocam. Ekran kartı ile işiniz yoktur umarım. Lumion gibi programlarda üzebilir.

Muhabbet gene dönüp dolaşıp zephyrusa geliyor sanırım bu cihaz alanında tek .d
Msi ın bu kafada bir cihazı varmı peki hocam öyle 3060 falan olan bi cihaz beklemiyorum benim tek beklentim cihaz uzun vaadede beni götürsün ve sorun çıkarmasın

Muhabbet gene dönüp dolaşıp zephyrusa geliyor sanırım bu cihaz alanında tek. D
MSI'ın bu kafada bir cihazı var mı peki hocam öyle 3060 falan olan bir cihaz beklemiyorum benim tek beklentim cihaz uzun vaadede beni götürsün ve sorun çıkarmasın

Stealth 15m var hocam, bir de biraz ağırdır ama şarjı uzun giden Alpha 15 2021 var. Daha satışta değil Alpha ama Türkiye'de sitelere eklemeye başlandı tek eksisi V21'den sonra kasası üzebilir.

Stealth 15m var hocam, bir de biraz ağırdır ama şarjı uzun giden Alpha 15 2021 var. Daha satışta değil Alpha ama Türkiye'de sitelere eklemeye başlandı tek eksisi V21'den sonra kasası üzebilir.
Hicam stealth serisi biraz pahalı değil mi bütçemi aşıyor o alphalarda hiç yok sanırım sitelerde ya da ben bulamadım 5500m li alpha var sadece 1 tane

Hicam Stealth serisi biraz pahalı değil mi bütçemi aşıyor o Alpha'larda hiç yok sanırım sitelerde ya da ben bulamadım 5500Mli Alpha var sadece 1 tane

Daha satışa çıkmadı hocam.

Be kadar zamana çıkar bu kral bi bilgin var mı eylüle ekime kadar beklemiyiz bunuda
Anladım kralda bu zephyrusunda ergolift diye bi muhabbet varmış cihazı sağ solda iki çentikle kaldırıyo o sürtüne sürtüne eskitir cihazı satarkende zorluk çıkarır ben gene macbook alayım en iyiside gerekirse paralelle windows kurup ordan kullanırım solidworksu artık

Son düzenleme:
Be kadar zamana çıkar bu kral bir bilgin var mı eylül'e Ekim'e kadar bekle miyiz bunu da

Anladım kralda bu Zephyrus'unda ergolift diye bir muhabbet varmış cihazı sağ solda iki çentikle kaldırıyor o sürtüne sürtüne eskitir cihazı satarken de zorluk çıkarır ben gene MacBook alayım en iyiside gerekirse paralelle Windows kurup oradan kullanırım SolidWorks'u artık

Bu hafta içinde çıkar hocam, sitelerde stokta yok diye listelenmeye başladı. Model kodu da B5EEK-007XTR. 1TB SSD, 16RAM, 8 GB VRAM ile geliyor.

Bu hafta içinde çıkar hocam, sitelerde stokta yok diye listelenmeye başladı. Model kodu da B5EEK-007XTR. 1TB SSD, 16RAM, 8 GB VRAM ile geliyor.
6000 serisi ekran kartı rtx 3060 a mı denk oluyor?
Ben yerinizde olsam Zephyrus alır rahatıma bakardım. Pil ömrü yeterli, ince ve şık bir model.
Valla dediğim gibi o ergolift muhabbeti biraz erken yıpratacak gibi duruyo cihazı ama güzel cihaz dediğiniz gibi

Geri
Yukarı