Tulpar T5 V23.1.2 vs Tulpar T7 V20.6.2

EMRE GÜRAN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
elektrik teknikeri/muhasebeci
Arkadaşlar öncelikle merhaba,
Laptop alacağım lakin arada kaldım.

Ve de.

Bu iki model arasında kaldım. Ancak okuduklarıma göre kesinlikle Monster alma 1 yıl sonra elinde patlar gibi yorumlar okudum. Sizce Monster alırsam sıkıntı çıkar mı yoksa başka markaya mı geçmeliyim(ASUS vb.) Eğer Monster yeterli derseniz bu iki model arasından hangisini önerirsiniz?

Arkadaşlar herkese önerileri için teşekkür ederim çevremdekiler HP bilgisayarda pek güzel değil dediler onda da birkaç yıl sonra sorun yaşarsın dediler o yüzden bütçeyi arttırıp ASUS aldım.

Herkese önerileri için teşekkür ederim.

Arkadaşlar herkese önerileri için teşekkür ederim çevremdekiler HP bilgisayarda pek güzel değil dediler onda da birkaç yıl sonra sorun yaşarsın dediler o yüzden bütçeyi arttırıp ASUS aldım.

Herkese önerileri için teşekkür ederim.
Hocam 70 verip 4060 ne hocam? 4080 vardı.

Hocam önerileriniz için teşekkür ederim. Ancak şöyle sorularım olacaktı.
Alttaki attığınız işlemcisi düşük ben Intel Core i9 işlemcili arıyorum.
Üstteki attığınızdada bütçeyi zorluyorum. Ayrıca HP de ısınma sorunu vb sorunlar başgösteriyormuş. Onun için çoğu kişi HP'yi önermiyor.
Bilgisayarı iş için alıyorum. Oyun öyle çok oynamayacağım. Benim için video işlemesi fotoğraf işlemsi vb. şeyler için.

Hocam önerileriniz için teşekkür ederim. Ancak şöyle sorularım olacaktı.
Alttaki attığınız işlemcisi düşük ben Intel Core i9 işlemcili arıyorum.
Üstteki attığınızdada bütçeyi zorluyorum. Ayrıca HP de ısınma sorunu vb sorunlar başgösteriyormuş. Onun için çoğu kişi HP'yi önermiyor.
Bilgisayarı iş için alıyorum. Oyun öyle çok oynamayacağım. Benim için video işlemesi fotoğraf işlemsi vb. şeyler için.
İşlemci lazımsa olabilir, ısınma ile alakalı sorunlar ROG modellerde de mevcut. İlla bir modeli önermeyen görürsün, hayırlı olsun diyelim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı