Tulpar T7 25.1.1 laptopun 32 GB RAM'li versiyonu alınmalı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni serisi aşırı pahalı; İster GE olsun ister GS olsun.
Eski seri satisleri bitsin bir nebze ucuzlar BENCE...
Yeni serisi aşırı pahalı; İster GE olsun ister GS olsun.
Günde 100 dolar kazanıp 1 ayda alma ihtimalin bile hayal; Yemek, barınma giderin olacak.
Hocan 6 ayda alirim.
adamın 1 aylık asgari ücreti hocam neden almasın bizde 36bin 4k asgari desen 9 ay yemeden içmeden anca alınıyor.
Adamlarda yemeden icmeden 2 ay. (Ortalama 1600 dolar gibi asgari onlarda)
adamın 1 aylık asgari ücreti hocam neden almasın bizde 36bin 4k asgari desen 9 ay yemeden içmeden anca alınıyor.
Adamlarda yemeden icmeden 2 ay. (Ortalama 1600 dolar gibi asgari onlarda)

Kenara koyacağın para belli hacı, orada sana kim bakacak?
Kira ücreti, telefon faturası, yemek ücreti var.
Konuştuğumuz makine 3.000 - 4.000 $.
Hocam sure ise 6 ay.
6*1600== 9600dolar
5k-6k dolar ihtiyac parasi kalir.

• Beğen
İfadeler: T21
Buyur kaynaklarini goster biz de ogrenelim.
Hocam internete yazmasi kolay, ben bos beles degilim biz da arastiriyoruz.
Sahsen forumdaki arama kismina giriyorsun, oraya Monster yaz. Sorunlarin genelde Clevo denen sey oldugunu gorurdunuz.
Ya da Şikayetvar ac, bak bi genelde şikayetlar hangi kasadan.

Sizin bahtsiz yeğeninizde oldu diye herkeste olcak kurali yok.
@Gregorz Brzecz. Hocamda lg5 pro sorunlu geldi diye de herkeste sorun olur diye bir sey yok.

Duz bir kafayla sadece gormek istediginizi gorerek ilerliyorsunuz ayiptir soylemesi
🙃
O paraya orada araba alırsın boşver. 😂
Yeme icme RTX 3090 sistem al.
O paraya orada araba alırsın boşver. 😂

• Beğen
Monster hakkında yapılan şikayetlere bakman yeterli.

11000 sikayet var Monster icin, 8000 sikayet Lenovo bilgisayarlar icin. Lenovo dunyanin en cok laptop satan markasi ve ayrica masaustu bilgisayarlar da satiyor. Bu durumda Monster markasini ya cahiller tercih ediyor ve olur olmaz seyleri buyutup servise basvuruyorlar ya da gercekten sorunlu bir marka.

Hocam internete yazmasi kolay, ben bos beles degilim biz da arastiriyoruz.
Sahsen forumdaki arama kismina giriyorsun, oraya Monster yaz. Sorunlarin genelde Clevo denen şey oldugunu gorurdunuz.

Tamam o zaman sen bana Monster'in en iyi modelleri hangileri yaz ben de arastirayim.

• Beğen
@499337 hocam Monster genel olarak sorunlu bir marka laptop tarafında, yaşanan sorunlar sadece Clevo ile sınırlı kalmıyor.
Monster laptop alırken üründe sorun olması ihtimali çok yüksek, istisnalar var mı? Elbette var.

Sen, ben gibi adamlar laptop alırken iyice araştırmak zorunda kalıyoruz, gönül isterki GE 76 alalım ama cüzdanın genişliği belirli. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı