Tulpar T7 v19.5 vs T7 v19.4

EAAcer

Centipat

Merhabalar,
Yukarıdaki iki laptop arasında kaldım. Aradaki fark birinde RTX 2070, diğerinde RTX 2060 var. Benim merak ettiğim aradaki fiyat farkı RTX 2070 için değer mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa bir laptopa bu kadar para verilmez. İkisi arasınıda ise oynayacağınız oyunları düşünerek siz karar verin. RTX 2070 çok daha güçlü ve uzun ömürlü olacaktır. Almışken bir kere alıyorum uzun süre beni götürsün derseniz 2070'li olan tercih edilebilir.

Bana kalırsa bir laptopa bu kadar para verilmez. İkisi arasınıda ise oynayacağınız oyunları düşünerek siz karar verin. RTX 2070 çok daha güçlü ve uzun ömürlü olacaktır. Almışken bir kere alıyorum uzun süre beni götürsün derseniz 2070'li olan tercih edilebilir.

Aslında uzun ömürlü bir bilgisayar istiyorum ama dediğiniz gibi fiyatlar fazla. 2060 beni 6-7 idare eder mi sizce?

Aslında uzun ömürlü bir bilgisayar istiyorum ama dediğiniz gibi fiyatlar fazla. 2060 beni 6-7 idare eder mi sizce?
ben bu bilgisayarı 4-5 sene düşünüyorum ramını 16 gb yapıcam ve siz o bilgisayarı 6-7 sene kullanırsınız ama 6 ayda bir bakıma götürürseniz gider diye tahmin ediyorum ama yukarıda yorum yapan arkadaşın dedigi gibi 1 laptop için o kadar para harcamayın derim

ben bu bilgisayarı 4-5 sene düşünüyorum ramını 16 gb yapıcam ve siz o bilgisayarı 6-7 sene kullanırsınız ama 6 ayda bir bakıma götürürseniz gider diye tahmin ediyorum ama yukarıda yorum yapan arkadaşın dedigi gibi 1 laptop için o kadar para harcamayın derim

Peki önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Peki önerebileceğiniz bir laptop var mı?
Abra A7 V11.1.1 17.3" Gaming Laptop | Monster Notebook
(ram 16 gb yapabilirsin)
ekranı böyle yapabilirsin
17.3" FHD 1920x1080 144Hz Mat LED Ekran [Ekle 299,00 TL]
hard disk yetmez diyorsan ssd 980 gb yapabilirsin yada portların birine ekleme yapabilirsin ama bana m.2 önermediler satadan farkı yokmuş
windows 10 orjinal alabilirsin
bu 2 bilgisayardan birini alabilirsin ikisinin arasındaki fark 8,799 tl olan orjinal windows ve ssd 1 tb var
ama ben senin yerinde olsam benim alacagım bilgisayarı alırdım
eğer ekran boyutları senin için sorun degilse
ram 16 gb yapardım 3-5 sene sonra satar üstüne 6-7 bin daha ekler yeni bilgisayar alırım hiç olmazsa 3-5 sene de bir bilgisayarımı yenilerdim o zaman belki fiyatlar yükselebilir ama tatmin edecek bilgisayar alırdım k bakma biraz uzun oldu yorduk seni de :))

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı