Tulpar T7 V22.1 alınır mı?

Bütçe
20.000
good luck
as far as there is no problem other than the light peak

I don't like the design tho it look normal laptop

I will play VR gams on it
and use it for regular use
bcause my pc is mining
Yes, I'd prefer a design like Legion 5, I'm not a fan of design of the T7 V22.1. But its specs are really good for its price. Thats why I am planning to buy it. Thank you for your comments, have a nice night.

Yes, I'd prefer a design like Legion 5, I'm not a fan of design of the T7 V22.1. But its specs are really good for its price. Thats why I am planning to buy it. Thank you for your comments, have a nice night.
Upgrading from 960 to 3060 is a big step

I'm that surprise from the performance because I have a PC with the 3060t,
I used lenovo y50-70 gtx 960m before but it broke gpu from heat

Wish you happy night and Congrats in advanced.

bilgisayar bugün elime ulaştı fakat yaklaşık 2 dakikada bir kendini yeniden başlatıyor bu yüzden windows kurulumu gerçekleştiremiyorum yazılımsal bir hata mıdır yoksa benim bir yanlışım mı var sizce hocam bir yardımcı olabilir misiniz @Radeon RX 5500M

1 haftadır falan bekliyordum ön siparişe gelmesini diğer 3060 kullanan kasaların aksine monstera da ilk defa gelen bir kasa yorumlarını okudum videolarını izledim bayağı iyi duruyor eluktronics prometheus XVII YouTube'dan bakabilirsin. Siparişi verdim cenabetliğime bir problemi çıkmazsa çok F/P duruyor.

Şua durumlar nasıl kardeşim aldini mi? Noldu iyi mi kötü mü?

Şua durumlar nasıl kardeşim aldini mi? Noldu iyi mi kötü mü?

Dediğim gibi Series X aldım onla takılıyorum Monster'lar 700TL zamlanmış bir de. Hiç alasım kalmadı artık.

Şu an alınmaz biraz bekleyin.

Monster Tulpar t7.
Şu an alınmaz biraz bekleyin.
@Radeon RX 5500M Dostum laptop almayı düşünüyorum da bütçem en fazla 15000 TL. Birkaç tane laptop baktım.
Monster Tulpar T7 V20.4
Monster Tulpar T7 V24.1
Monster Tulpar T5 V22.1 vs.
Bunlar şuanda hepsiburada'da indirimde.
Ayrıca yukarıdaki MSI PC'de indirimde şuanda. Hem okulda kullanmak hem de oyun oynamak için alicam. Artıları ve eksileriyle hangisini almamı önerirsin ve yardımcı olabilir misin?

Son düzenleme:
Monster Tulpar t7.

@Radeon RX 5500M Dostum laptop almayı düşünüyorum da bütçem en fazla 15000 TL. Birkaç tane laptop baktım.
Monster Tulpar T7 V20.4
Monster Tulpar T7 V24.1
Monster Tulpar T5 V22.1 vs.
Bunlar şu anda Hepsiburada'da indirimde.
Ayrıca yukarıdaki MSI PC'de indirimde şu anda. Hem okulda kullanmak hem de oyun oynamak için alacağım. Artıları ve eksileriyle hangisini almamı önerirsin ve yardımcı olabilir misin?

MSI üretimi Tulpar alın hocam. 6-7 sene üzmeyecek cihaz.

MSI üretimi Tulpar alın hocam. 6-7 sene üzmeyecek cihaz.
Bu laptopun diğerlerinden farkı nedir tam olarak.
Ben baktım biraz kasası alüminyum ısınma bakımından iyi olur. Başka bir şey var mı?
Ayrıca RTX 3060 dan tam performans alabilir miyim bu laptopdan?
Vakit ayırıp cevapladiginiz için teşekkür ederim.

Bu laptopun diğerlerinden farkı nedir tam olarak.
Ben baktım biraz kasası alüminyum ısınma bakımından iyi olur. Başka bir şey var mı?
Ayrıca RTX 3060'dan tam performans alabilir miyim bu laptoptan?
Vakit ayırıp cevapladiginiz için teşekkür ederim.

Farkı MSI GP76 olması. Monster logolu sadece. Evet tam performans alabilirsiniz 130W Max-P kart ve MUX Switch var.

Geri
Yukarı