Tulpar T7 V22.1 alınır mı?

Bütçe
20.000
Arkadaşlar bugün geldi PC duruma baktım aynı hiçbir değişen yok tamiri yapan yetkiliyle görüşmek istedim Valorant'ta 91 92 derece alıyorum CPU stress testinde 97 dereceye çıkıyor işlemci hiçbir şey düzelmemiş gittiği gibi dedim hala bana bizim yaptığımız testte 77 dereceydi diyor. Kendi kurdukları işletim sistemiyle gönderdiler hiçbir değişiklik yapmadım. Ben de bugün itibarıyla Aras Kargo'ya götürüp verdim iade istediğimi yazdım gerçekten insanı yalancı çıkarmakta üstlerine yok PC ile uğraşmaktan video kayıdı yapamadım çok fazla screenshot yok size Valorant'ta oyuna girdikten 6 dakika sonrası değerleri atıyorum duruma kendiniz bakın kim bilir PC saatlerce çalışsa ne olacak.
Anormal değerler, fanlar maxta mı?

Bende bu modeli takip ediyorum çıktığından beri. Almayı da düşünüyorum, bu MUX switch olayı kafamı karıştırdı bazı arkadaş mux switch yok ve gelmeyecekmiş demiş, bazıları Monster'dan gelecek diye cevap almış. Bugün Trendyol'da bu model için sorulan sorulara baktım, biri "MUX switch var mı" diye sormuş ve Monster da var demiş. Kafam iyice karıştı bu konuda net bi bilgisi olan var mıdır?

Arkadaşlar bugün geldi PC duruma baktım aynı hiçbir değişen yok tamiri yapan yetkiliyle görüşmek istedim Valorant'ta 91 92 derece alıyorum CPU stress testinde 97 dereceye çıkıyor işlemci hiçbir şey düzelmemiş gittiği gibi dedim hala bana bizim yaptığımız testte 77 dereceydi diyor. Kendi kurdukları işletim sistemiyle gönderdiler hiçbir değişiklik yapmadım. Ben de bugün itibarıyla Aras Kargo'ya götürüp verdim iade istediğimi yazdım gerçekten insanı yalancı çıkarmakta üstlerine yok PC ile uğraşmaktan video kayıdı yapamadım çok fazla screenshot yok size Valorant'ta oyuna girdikten 6 dakika sonrası değerleri atıyorum duruma kendiniz bakın kim bilir PC saatlerce çalışsa ne olacak.
Abra kasa Tulparlar bu kadar ısınmıyor iade edin.

Bende bu modeli takip ediyorum çıktığından beri. Almayı da düşünüyorum, bu MUX switch olayı kafamı karıştırdı bazı arkadaş mux switch yok ve gelmeyecekmiş demiş, bazıları Monster'dan gelecek diye cevap almış. Bugün Trendyol'da bu model için sorulan sorulara baktım, biri "MUX switch var mı" diye sormuş ve Monster da var demiş. Kafam iyice karıştı bu konuda net bi bilgisi olan var mıdır?
Bende gördüm o soruyu. Bir kerede ben sorayım dedim.malesef sadece hybrit olarak kullanabiliyorsunuz🤨

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-03-18-23-45-42-451_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-03-18-23-45-42-451_trendyol.com.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 145
Bugün cihazı teslim aldım. Cumartesi günü ödemeyi yaptım pazartesi kargoya verildi ve dediğim gibi bugün geldi kargoyla.
Öncelikle kargoda hiçbir sıkıntı olmamış. Ekranda herhangi bir ölü piksel ya da normalden fazla ışık sızması bulunmuyor. Cihazın diğer fiziksel aksamlarında da herhangi bir sorun tespit edemedim.
Herkesin konuştuğu optimus, dGPU olayında ne yaşayacağımı çok merak ediyordum ve heyecanla kontrol ettim. BIOS üzerinden switchable graphics menüsünden "dgpu only" seçeneğini seçebiliyorsunuz. Nvidia denetim masasından da intel grafik kartını devre dışı bırakma seçeneği sunmuşlar.
Bu ayarları yaptıktan sonra aygıt yöneticisinden kontrol ettim ve gerçekten sadece RTX 3060 Laptop GPU var gözüküyor ve nvidia denetim masası da ona uygun şekilde değişti.
Oyunlarda fps değerlerini yavaş yavaş test ediyorum, şuan sadece valorant indirip deneyebilme şansım oldu. 2k ultra ayarlarda 300-350 fps civarlarını rahat bir şekilde görüyor(turbo mod ve fan açık).
Witcher 3, CS:GO, watch dogs legion, vs. gibi oyunları da test ettiğimde fps vb. değerlerini paylaşabilirim.
Başka bir sorunuz varsa cevaplamaya çalışacağım.

Geri
Yukarı