Tulpar T7 V24.1 17, 3" Gaming Laptop alınır mı?

Hacı benim cihazı şu an önermem şu an fiyatı 19 k civarında ben 16 k ya almıştım cihazı zamanında.

Sen ne için bilgisayar almak istiyorsun ki tam olarak.

Haci genelde ders çalışacağım YouTube üzerinden arada oyun oynayacağım işlemci fazla ısınmasın ve YouTube'da ya da sistem bostayken fan sesi duymak istemiyorum bu kriterlere uygun PC bakiyorum.

Haci genelde ders çalışacağım YouTube üzerinden arada oyun oynayacağım işlemci fazla ısınmasın ve YouTube'da ya da sistem bostayken fan sesi duymak istemiyorum bu kriterlere uygun PC bakiyorum.
Oynadığın oyunlar neler?
Hangi bölümü okuyorsun?
Spesifik bi çizim programına ya da oyun motoru v.s kullanıyormusun?
Pil ömrü senin için ne kadar önemli?
Bu arada fan sesi duymak istemiyorum dersen monster türevi oyun cihazları seni üzer aga ben ilk aldığım zaman ısı ve fan sesinden sacımı başımı yoluyordum nerden beladan aldım bunu diye

Oynadığın oyunlar neler?
Hangi bölümü okuyorsun?
Spesifik bir çizim programına ya da oyun motoru vs kullanıyor musun?
Pil ömrü senin için ne kadar önemli?
Bu arada fan sesi duymak istemiyorum dersen Monster türevi oyun cihazları seni üzer aga ben ilk aldığım zaman ısı ve fan sesinden sacımı başımı yoluyordum nereden beladan aldım bunu diye.

Oyunlar FM, RDR 2, CoD Warzone bu tarz oyunlar oynarım çizim programı kullanmıyorum hocam, sadece YouTube'dan video izleyip oyun oynayacağım bu kadar pil suresi 3 4 saat gitse yeterli fan sesi kafa ütülemesin oyunda normal yollu uflesin sistem bostayken ise fanlari hiç duymak istemiyorum.

Oyunlar FM, RDR 2, CoD Warzone bu tarz oyunlar oynarım çizim programı kullanmıyorum hocam, sadece YouTube'dan video izleyip oyun oynayacağım bu kadar pil suresi 3 4 saat gitse yeterli fan sesi kafa ütülemesin oyunda normal yollu uflesin sistem bostayken ise fanlari hiç duymak istemiyorum.
Ya benim pc yi öneririm normalde ama 14'' ekranda rdr2 oynamak istemezsin muhtemelen bi moniyor gerekebilir eğer benim cihazdan alıcaksan aşırı sessiz ve serin çalışıyor cihaz bütçen ne kadar bu arada

17k bütçem usta.
Aga ne yaparsan yap monster alma 2 saat pil ömrü olmayan ve ağir bi cihaz almamaya dikkat et heleki sen üniversite öğrencisi olduğun için taşıman gerekicek bu cihazı bütçen gayet mâkul değerlerde gücü iki gıdım daha düşük olsun ama kaliteden şaşma asus msi yabda lenovo her zaman tatmin edici olacaktır

Aga ne yaparsan yap Monster alma 2 saat pil ömrü olmayan ve ağir bir cihaz almamaya dikkat et heleki sen üniversite öğrencisi olduğun için taşıman gerekecek bu cihazı bütçen gayet mâkul değerlerde gücü iki gıdım daha düşük olsun ama kaliteden şaşma ASUS MSI yabda Lenovo her zaman tatmin edici olacaktır.

MSI'lar maalesef 20k ustu fiyat ASUS ROG serileri nasıl ve ASUS cihaz satan satıcıların hiçbiri iade garantisi vermiyor siz nereden aldiniz hangi saticidan aldiniz.

MSI'lar maalesef 20k ustu fiyat ASUS ROG serileri nasıl ve ASUS cihaz satan satıcıların hiçbiri iade garantisi vermiyor siz nereden aldiniz hangi saticidan aldiniz.
Hepsiburadadan aldım ben hocam iade gibi bi ihtiyacım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim çok memnun kaldım ama ben cihazdan

Yeni konular

Geri
Yukarı