Tulpar T7 V20.4 17, 3" alınır mı?

Arasındaki fark ne? Daha önce HP deneyimim oldu servis kötü, ve ayrıyeten model bayağı arıza çıkarmıştı o günden beri HP'den uazk duruyorum

Kasa kalitesi çok daha iyi hocam.

Arasındaki fark ne? Daha önce HP deneyimim oldu servis kötü, ve ayrıyeten model bayağı arıza çıkarmıştı o günden beri HP'den uazk duruyorum

Elinizdeki model arıza çıkardı diye tüm HP ürünleri sorunlu olacak diye bir kaide yok hocam. Elektronik işinin olduğu her ürünün arıza çıkarma potansiyeli mevcut. Kasa olarak T7'den çok daha kaliteli ayrıca yazılım desteği de üst seviyede.

Kasa kalitesi çok daha iyi hocam.

Anladım hocam Monster hem Türk marka oldukları için bir tık önde geliyor gözümde yakınımdakiler'de kullanıyor kuzenimde 3 aylık Monster Tulpar V20 Modeli var onda hiç sorun çıkartmamış kasa kaliteside idare eder zaten harici klavye ve harici mouse ile kullanacağım ve odamın masasında kasaya bir şey olacağını sanmıyorum :d
Elinizdeki model arıza çıkardı diye tüm HP ürünleri sorunlu olacak diye bir kaide yok hocam. Elektronik işinin olduğu her ürünün arıza çıkarma potansiyeli mevcut. Kasa olarak T7'den çok daha kaliteli ayrıca yazılım desteği de üst seviyede.

Sırf model yüzünden değil hocam servisleri berbat sırf servise göndermek için 1 ay uğraşmıştım ve servisten 25 gün sonunda geldi

Anladım hocam Monster hem Türk marka oldukları için bir tık önde geliyor gözümde yakınımdakiler'de kullanıyor kuzenimde 3 aylık Monster Tulpar V20 Modeli var onda hiç sorun çıkartmamış kasa kaliteside idare eder zaten harici klavye ve harici mouse ile kullanacağım ve odamın masasında kasaya bir şey olacağını sanmıyorum :d

Kasa kalitesine sadece dayanıklılık açısından bakmayın. Kasası daha iyi olan alet hem daha iyi soğur hem de daha uzun ömürlü olur. Türk marka da sadece montesini kendi yapıyor. Kendisi katma bir değer eklemiyor. İki ürün arasında çok fark var ve üstelik HP daha ucuz. Yazık edersiniz.

Anladım hocam Monster hem Türk marka oldukları için bir tık önde geliyor gözümde yakınımdakiler'de kullanıyor kuzenimde 3 aylık Monster Tulpar V20 modeli var onda hiç sorun çıkartmamış kasa kaliteside idare eder zaten harici klavye ve harici mouse ile kullanacağım ve odamın masasında kasaya bir şey olacağını sanmıyorum :d

İnternette çok ısınma sorunu ile karşılaşan olmuş ama zaten soğutucun varsa çok bir şey olcağını sanmam. Tabii yaz ayına girdik ve kullanıcağınız bir laptop olduğu için ısınma sorunları çok normaldir.

Numpad'i yok sanırım bir de attığınız modelin
Kasa kalitesine sadece dayanıklılık açısından bakmayın. Kasası daha iyi olan alet hem daha iyi soğur hem de daha uzun ömürlü olur. Türk marka da sadece montesini kendi yapıyor. Kendisi katma bir değer eklemiyor. İki ürün arasında çok fark var ve üstelik HP daha ucuz. Yazık edersiniz.

Hocam taksitle alacağım için Trendyol'dan zor olacak ayrıyeten Monster'i ondan tercih ediyorum bir tık, paranın bir kısmını önden ödeyip ekstradan parayı EFT'den gönderebiliyorsunuz miktar miktar ödenebiliyor harici ödeme ile sitesinde mevcut

Harici klavye ile kullanacağım diyorsunuz hocam. Bir de Monster'da V25 haricinde malzemenin en kötü hissettirdiği kısım klavye oluyor genelde. Omen'in tuş takımı oldukça kaliteli.

Yine de olmasını tercih ederim hocam, doğrusunuz tavsiyeleriniz için teşekkürler Omen'i biraz araştıracağım.

@499337 şimdiye burada mesaj yazmış olman lazımdı...

Ölü piksel veya ışık sızmasıyla karşılaştınız mı?
eskiden ölü pixel sorunu vardı bende alırken tereddüt ettim ama hiçbir ölü pixel bulamadım o sorun artık yeni yapılan bilgisayarlarda çıkmıyor gibi. ışık süzmesi de aşırı az var sol altta ışık olmayınca ve sadece siyah ekranda belli oluyor oda çok fazla olmadığı için rahatsız etmiyor
10 ile 11 arasında en performans veren hangisi ise onu kuracağım 11 biraz buglu geliyor daha yeni çıkmış bir sürüm eksikleri vardır bence.
windows 11 yeni çıktığı için bende güvenmiyorum her an açık bulunabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı