Tulpar T7 V20.4 17, 3" alınır mı?

BulutCanG

Centipat
Daha fazla  
Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook modelini almayı düsünüyorum. Bu model alınır mı? Birçok yerde aklımda soru işaretleri var. Windows 11 kur diyenler var diğer yandan Windows 10 Pro ve Home arasında bir tartışma var. Oyun değerleri güzel geldi YouTube'dan incelediğim kadarıyla. Diğer şeylere gerek duymuyorum. Titiz ve harici mouse ve klavye ile kullanacağım. Soğutucum var. Başka laptop önermeyin. Sadece bu model alınır mı? Hangi işletim sistemi ideal, kasası nasıldır?

Hocam bende V19 var ve oyunları iyi oynatıyor. Tahminimce bu da iyi oynatır. Alınabilir. Bence Windows 11'e gerek yok. Sorunsuz Windows 10 kullanın.

Tulpar T7 V20.4 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook modelini almayı düsünüyorum. Bu model alınır mı? Birçok yerde aklımda soru işaretleri var. Windows 11 kur diyenler var diğer yandan Windows 10 Pro ve Home arasında bir tartışma var. Oyun değerleri güzel geldi YouTube'dan incelediğim kadarıyla. Diğer şeylere gerek duymuyorum. Titiz ve harici mouse ve klavye ile kullanacağım. Soğutucum var. Başka laptop önermeyin. Sadece bu model alınır mı? Hangi işletim sistemi ideal, kasası nasıldır?
bende abra a5 v17.1 var ben memnunum şuana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı teknik destekte elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. bence windows 11 yüklemek sana kalmış çok bi değer farkı oluşacağını düşünmüyorum hangi sürümün tasarımını seviyorsan onu kur.

Bende Abra A5 v17.1 var ben memnunum şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı teknik destekte elinden geldiği kadar yardımcı oluyor. Bence Windows 11 yüklemek sana kalmış çok bir değer farkı oluşacağını düşünmüyorum hangi sürümün tasarımını seviyorsan onu kur.

10 ile 11 arasında en performans veren hangisi ise onu kuracağım 11 biraz buglu geliyor daha yeni çıkmış bir sürüm eksikleri vardır bence.

Bu fiyatta Omen 17 varken alınmaz.

Arasındaki fark ne? Daha önce HP deneyimim oldu servis kötü, ve ayrıyeten model bayağı arıza çıkarmıştı o günden beri HP'den uazk duruyorum

Geri
Yukarı