Tulpar T7 V24.1 17, 3" Gaming Laptop alınır mı?

Hocam aldınız mı laptop? Bende almak istiyorum ama burada belirtilen sebeplerden bir şey anlamadım clevo vs vs gibi.
Aldım şuanlık pek sıkıntım yok. Yanında gelen driverlar falan baya iyi herşeyi ordan kontrol edebiliyoruz. Clevo dediği şey kasanın Abra serisindeki kasalarla aynı olması. Soğutması kötü falan diyorlar ama ben henüz bir sorunla karşılaşmadım. Yalnız kasa deli gibi leke tutuyor lekeden kastım her parmak izi kasada kalıyor. Düzenli silmek lazım.

Aldım şu anlık pek sıkıntım yok. Yanında gelen driverlar falan bayağı iyi her şeyi oradan kontrol edebiliyoruz. Clevo dediği şey kasanın Abra serisindeki kasalarla aynı olması. Soğutması kötü falan diyorlar ama ben henüz bir sorunla karşılaşmadım. Yalnız kasa deli gibi leke tutuyor lekeden kastım her parmak izi kasada kalıyor. Düzenli silmek lazım.

Hocam ben tulapr T5 v21.4 modelini kullanıyorumda yaşadığım sorunlardan dolayı değişim talep edeceğim sizce T7 v24.1 nasıl bir cihaz almaya değer mi artık sorun yaşamak istemiyorum aldığım cihazla

Kasa Clevo üretimi önermiyorum.
Monsterda hangi modeli oneriyorsunuz hocam sıcaklık ve oyun performansı bakımından
Hocam ben tulapr T5 v21.4 modelini kullanıyorumda yaşadığım sorunlardan dolayı değişim talep edeceğim sizce T7 v24.1 nasıl bir cihaz almaya değer mi artık sorun yaşamak istemiyorum aldığım cihazla
Hocam ne yaptınız yeni cihaz aldiniz mi bende monster düşünüyorum da kararsızım biraz

Monsterda hangi modeli oneriyorsunuz hocam sıcaklık ve oyun performansı bakımından

Hocam ne yaptınız yeni cihaz aldiniz mi bende monster düşünüyorum da kararsızım biraz
Asus rog zephyrus g14 ryzen 9 5900hs rtx3060 lı modeli aldım hocam ve çok memnunum cihazdan 14 inç olmasına rağmen ısınmıyor malzeme kalitesinin tokluğu ve kalutesini monsterdan sonra anında hissettirdi ssd kaliteleri bariz ortada iki kuruş pahalı olsun asus olsun ben bunu bilir bunu söylerim hocam

ASUS ROG Zephyrus G14 Ryzen 9 5900HS RTX3060'lı modeli aldım hocam ve çok memnunum cihazdan 14 inç olmasına rağmen ısınmıyor malzeme kalitesinin tokluğu ve kalutesini Monster'dan sonra anında hissettirdi SSD kaliteleri bariz ortada iki kuruş pahalı olsun ASUS olsun ben bunu bilir bunu söylerim hocam.

Link atmanız mümkün mu hocam fiyat merak ettim.

ASUS ROG zeypherus ya da Lenovo Legion 5'e göre kiyaslarsaniz 25.1 bunlara nazaran hangi konumda olur önünüzde 3 seçenek olsa.

1)performans
Zephyrus Legion ve V25'e rakip değildir, TDP değeri düşüktür. Legion 5 ise RAM'den ötürü V25'in gerisindedir. Stock halde Monster ezip geçecektir.
2)kalite
Alüminyum kasa ve SteelSeries klavyeye sahip. Büyük ekranda cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı