Turbo ve Izoly sistemlerin sırrı

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
maxresdefault.jpg

Yakalandın Izoly Turbox adam gel bakalım sana birkaç bir şey öğreteyim. Öncelikle bilgisayarlar hakkında çok şey bilmiyorsan bu firmaların uygun fiyatlı olduğunu düşünebilirsin ama değil işte. Sana adım adım anlatacağım büyük oyunu.

Şöyle bakınca aslında hiçbir şey sıkıntı yok gibi.(Göremeyen gözlere tabii.)

1: İşlemci
İşlemcimiz i5-750,2009 yılında çıkmış bir işlemci. Başka söze gerek yok sanırım he?

2: Ekran kartı
Ekran kartı R7 240.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet uygun bir kart bu yılın koşulları için.2013 çıkışlı bu kartta.
3: RAM
Bu hangi marka acaba tam olarak. Çubuk kraker mi?
4: SSD
Üstte SSD yazmışlar altta HDD var ne iş?
5.PSU
C4.
Şimdi ben böyle dedim diye üzülme. Bak vallahi bu fiyata çok daha iyi, çok daha kaliteli markalardan sağlam parçalar toplayıp güzel bir bilgisayar alabilirsin. Yanlış anlama buradakileri, biz senin daha iyi bilgisayarlarda güvenle oyun oynamanı istiyoruz. He yok, sen hala ben Izoly Turbox PC alacağım diyorsan senin için geleceği ayağına getirip gidiyorum o zaman.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 759545

Yakalandın Izoly Turbox adam gel bakalım sana birkaç bir şey öğreteyim. Öncelikle bilgisayarlar hakkında çok şey bilmiyorsan bu firmaların uygun fiyatlı olduğunu düşünebilirsin ama değil işte. Sana adım adım anlatacağım büyük oyunu.

Şöyle bakınca aslında hiçbir şey sıkıntı yok gibi.(Göremeyen gözlere tabii.)

1: İşlemci
İşlemcimiz i5-750,2009 yılında çıkmış bir işlemci. Başka söze gerek yok sanırım he?

2: Ekran kartı
Ekran kartı R7 240.

Gayet uygun bir kart bu yılın koşulları için.2013 çıkışlı bu kartta.
3: RAM
Bu hangi marka acaba tam olarak. Çubuk kraker mi?
4: SSD
Üstte SSD yazmışlar altta HDD var ne iş?
5.PSU
C4.
Şimdi ben böyle dedim diye üzülme. Bak vallahi bu fiyata çok daha iyi, çok daha kaliteli markalardan sağlam parçalar toplayıp güzel bir bilgisayar alabilirsin. Yanlış anlama buradakileri, biz senin daha iyi bilgisayarlarda güvenle oyun oynamanı istiyoruz. He yok, sen hala ben Izoly Turbox PC alacağım diyorsan senin için geleceği ayağına getirip gidiyorum o zaman.

Hocam haklısınız ama çok geç değil mi ya?

Webtekno falan zaten aynı içerikte video çekmişti yani. Ondan dolayı dedim. Sizin niyetinizi Allah bilir ama bana nedense boş geliyor böyle konular artık. Mizah için belki ama hala bilgilendirmeye çalışmış gibi yapmak saçma geliyor.

Hocam neden Frisby PSU var :D.
Ama geliyor be abi.Hala soruyorlar yani.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı