Turbo vs Atmosferik mi Seversiniz

Diğer türlü de Turbo lag oluyor. Tek Turbo daha iyi.

Tek Turbo olması inanılmaz kötü bir durum. 160HP modelde alt devirde supercharger üst devirlerde hem Turbo hem supercharger giriyor. Bu olaylar dsg ile birleştiğinde yarış araba hissi veriyor. Kick down yaptığınızda gelen o ses ile birlikte koltuğa yapıştırıyor. Tüyleriniz diken diken oluyor. Tabii golf, Passat, jetta gibi araçlarda bu kadar zevkli olmuyordur. Ben 2013 scirocco için konuşuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu bir dinleyin daha da Turbo demessiniz😄
V10 senfonisi.

Düşük hacimde atmosferik olmuyor. Bizde 1.2 Hyundai vardı sesi çok hoştu ama zor yürüyordu. Şimdi Turbo'ya geçince düşük devir tepkimeleri falan iyice rahatlattı.
Atmosferikte devir çevirme, ciğer ses hep avantaj.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şunu bir dinleyin daha da Turbo demessiniz😄
V10 senfonisi.

Düşük hacimde atmosferik olmuyor. Bizde 1.2 Hyundai vardı sesi çok hoştu ama zor yürüyordu. Şimdi Turbo'ya geçince düşük devir tepkimeleri falan iyice rahatlattı.
Atmosferikte devir çevirme, ciğer ses hep avantaj.
Turbo motorlar o kadar da kötü değil. Dediğiniz şeyler avantaj değil.

Turbo motorlar o kadar da kötü değil. Dediğiniz şeyler avantaj değil.

Zaten Turbo'nun daha iyi olduğunu söyledim. Dediklerim güçlü atmosferikler için geçerli. Bizim gibi 1200CC atmosferiğe binersen rampada kalırsın. Turbo öyle değil, yürütüyor.

Attığınız videoda süper araba bir zahmet seside olsun.

Geri
Yukarı