Turbox aldım ve pişmanım

İğrenç bunun gibi markalar. Aynı şey izoly için de geçerli iğrençler ve verdikleri pcler ya oc oluyor ya da çok eski oluyor. Almayınız. Ekran kartı da kurtarmaz.

Monitör dışında diğer her şeyi toplu Turbox'ten aldım bu haziran bayağı pişmanım sürekli bir sıkıntısı çıkıyor. Tek adamakıllı LoL yüklü onu bile FPS dropu yaşıyorum yani adamakıllı bir ekran kartı alsam beni 2 3 yıl tutar mı ya?

Geçmiş olsun. Ne tür sistemler olduğu belli. O sistemi komple değiştirmedikten sonra adam olmaz.

Hocam bir şey alırken internete "xxx nasıldır ?" sorusunu sormak gerekiyor artık. Umarım gelecek alışverişlerinizde bu soruyu google'a sormaktan çekinmezsiniz.

Monitör dışında diğer her şeyi toplu Turbox'ten aldım bu haziran bayağı pişmanım sürekli bir sıkıntısı çıkıyor. Tek adamakıllı LoL yüklü onu bile FPS dropu yaşıyorum yani adamakıllı bir ekran kartı alsam beni 2 3 yıl tutar mı ya?

Bende de Turbox var. Aylik para odeyip Cloud Gaming'den baska sadece 4K CS 1.6 oynayabilirim buyuk ihtimalle.

Satabiliyorsan hemen sat aldığın fiyata yada biraz üzerine sana adam akıllı bir PC önerelim 1000 kat daha iyi bir performans alırsın aynı paraya.

Geri
Yukarı