Turbox alınmaz algısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyatı çok ucuzsa Turbox/İzoly anakart ve ekran kartı alınmasına karşı değilim. Çin'deki rastgele bir fabrikadan çıkıyorlar üzerine hangi markayı basarsan bas. Ama hazır sistemlerini bırak şimdi, millattan kalma teknolojiyi mi sayayım, tenekeden bozma güç kaynaklarını mı, %50 ihtimalle sakat HDD'lerini mi, saçma sapan fiyatlarını mı?

Turbox parasına ileriye dönük, upgrade edilebilir bir sistem almak varken kim parçaları döneminin iyi parçaları olsa bile şu an çöpten ibaret olmayan ve upgrade edilemeyecek bir bilgisayar alır ki ?

Bu yorumu siz mi yazdınız? Trendyolda okudum.
Screenshot_20210723-193719_BiP.jpg

Arkadaşlar Turbox alınmaz diye bir şey yok öcü görmüş gibi Turbox'dan kaçmayın. Ama şöyle bir şey var Turbox-Izoly gibi markaların çoğu kötü alınmayacak bilgisayarlar fakat ucuz fiyata yerinde güzel bir bilgisayar bulduysanız amacınızı karşılıyorsa alınabilir. Sırf DDR 3 diye alınmamazlık yapmayın. Ben Turbox kullanıcısı değilim arkadaşlarımdan biri kullanıyor ve gayet memnun. İşlemcisi 3. nesil i5 3470 bu işlemciye de kötü diyorlar. Bu işlemci eski nesil DDR 3 destekler ama güç olarak bakarsak çok güçlü bir işlemci (i5 7400'e çok yakın bir oyun performansı var) tek sorunu eski nesil. Kısacası parçaları uyumluysa fiyatı kazık değilse kronik sorun vb. olaylar yoksa ve isteklerinizi yerine getirebilecek güçteyse alınabilir.
8 yıllık laptopum Turbox bilgisayarları ezer, geçer. Turbox alacağım parayı kış gününde yakarım, ısınmama katkısı olur. İ5 3470 taktılar diye iyi bir PC toplamış olmuyorlar. Ekran kartı olarak GT 710'u takarlar, RAM olarak tarihten kalma bir şeyi takarlar ve işlemci i5 3470 diye onunla öne çıkmaya çalışırlar. Buna sazan avı denir, bu kadar kolay kanmayın. Oyun bilgisayarlarında en önemli parça ekran kartıdır, işlemci değil. Bu adamlar senelerdir oyun bilgisayarı sattığını iddia ediyor, o bilgisayar ile Google'a girsen 10 - 15 sekme açsan, mavi ekran verir. Günümüzde PC toplamak çok zor bir hâl alsa da Turbox ve İzoly bilgisayarlara para verilmez.

8 yıllık laptopum Turbox bilgisayarları ezer, geçer. Turbox alacağım parayı kış gününde yakarım, ısınmama katkısı olur. İ5 3470 taktılar diye iyi bir PC toplamış olmuyorlar. Ekran kartı olarak GT 710'u takarlar, RAM olarak tarihten kalma bir şeyi takarlar ve işlemci i5 3470 diye onunla öne çıkmaya çalışırlar. Buna sazan avı denir, bu kadar kolay kanmayın. Oyun bilgisayarlarında en önemli parça ekran kartıdır, işlemci değil. Bu adamlar senelerdir oyun bilgisayarı sattığını iddia ediyor, o bilgisayar ile Google'a girsen 10 - 15 sekme açsan, mavi ekran verir. Günümüzde PC toplamak çok zor bir hâl alsa da Turbox ve İzoly bilgisayarlara para verilmez.
Konuyu açan arkadaş i5 veya i7'yi nesile bakmadan direk i5 veya i7 olduğu için alanlardan, üzülüyorum böylelerine.
Turbox adamdır. Neden sövüyorlar bilmiyorum.
Hocam ünlem koymayı unutmuşsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı