Turbox bilgisayar her şeyde kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SerkanBurakG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Turbox PC aldım. Oyunlarda hep kasıyor, CPU cok ısınıyor, bilgisayar kendı kendıne kapanıyor, mavı ekran verıyor, cok gec acılıyor. Discord bıle kasıyor. Gunluk kullanımda cok kotu kasıyor. 720P'de bıle kasıyor YouTube vıdeoları, hiçbir şey yapamıyorum, kullanamıyorum. 10.000 liraya aldım. Çözümü var mıdır, yardım edebılır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turbox önermiyoruz keşke almadan önce buraya konu açsaydınız. 10K ₺ bütçeye günlük işleri rahatlıkla yapıp oyunlarda da üzmeyecek performans veren sistemler toplanabilirdi.

İade edebiliyorsanız edin hemen.

İade et Turbox alınır mı? Be güzel kardeşim paranıza yazık ediyorsunuz iadede de problem yaşanırsa hiç şaşırmam geneli böyle oluyor en son pes edip bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz paranız boşa gidiyor. Mahkemeye başvursan sonuçlanması bilmem kaç ay sürecek diye düşünüyorsun.

Merhaba. Turbox PC aldım. Oyunlarda hep kasıyor, CPU cok ısınıyor, bilgisayar kendı kendıne kapanıyor, mavı ekran verıyor, cok gec acılıyor. Discord bıle kasıyor. Gunluk kullanımda cok kotu kasıyor. 720P'de bıle kasıyor YouTube vıdeoları, hiçbir şey yapamıyorum, kullanamıyorum. 10.000 liraya aldım. Çözümü var mıdır, yardım edebılır mısınız?

Aldığınız ürünü almadan önce keşke YouTube üzerinnden araştırma yapsaydınız i5 ve i7 diye ilk nesil işlemcileri kullanıp GT 730 gibi OEM sadece görüntü almak için kullanılan ekran kartlarına sahip büyük ihtimal DDR2 veya DDR3 bir sistem.

Hocam ne güzel geçtiğimiz günlerde konu açmışsınız ve arkadaş epey güzel bir sistem önermiş size. Muhtemelen baktığınız zaman stoklarda kalmadı ancak keşke biraz daha bekleseydiniz. Turbox tarzı firmalar içlerine GT 740 koydukları kasaları 8-10k fiyatlara satıyor. O paralara çok güzel ikinci el bir sistem toplayabilirsiniz. İmkanınız varsa direkt iade işlemlerini başlatın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı