Turbox Sistem Düşük FPS

Ne gibi mesela, he öyleyse zaten kargo bugün elime ulaştı iade ederim daha iyisini alırım.

Uygun fiyata sattık diyelim. Benim şu an bütçem yok, olamaz da zaten. Yenilerini nasıl alacağım? Ekran kartını J7 2015 telefonumu satıp aldım zaten. :D
İşlemcine göre RX 460,GTX 750Ti.Power supplyin yeterse GTX 960.R7 240'a göre çok daha yüksek performanslılar.

İşlemcine göre RX 460,GTX 750Ti.Power supplyin yeterse GTX 960.R7 240'a göre çok daha yüksek performanslılar.
Bu bahsettiğin ekran kartları benim aldığımın 2 katı fiyatı. İlk başta gtx 710 satın alacaktım ancak r7 240'la karşılaştırılmasına bakınca 710'un bayağı geride kaldığını fark ettim ve bu ekran kartını satın aldım. Uğraşın için teşekkürler bu arada.

Bu bahsettiğin ekran kartları benim aldığımın 2 katı fiyatı. İlk başta gtx 710 satın alacaktım ancak r7 240'la karşılaştırılmasına bakınca 710'un bayağı geride kaldığını fark ettim ve bu ekran kartını satın aldım. Uğraşın için teşekkürler bu arada.
Aliexpress'den alabilirsin veya Technopat 2.el kısmında bütçene uygun satanlar mutlaka olur.

Evet sizde bir turbox kurbanı olmuşsunuz geçmiş olsun verdiğiniz boş paraya.
Bu bi sorun bile değil düşük fps almana şaşırmadım turbox sonuçta en çöp marka İzoly ile beraber.

Ne gibi mesela, he öyleyse zaten kargo bugün elime ulaştı iade ederim daha iyisini alırım.

Uygun fiyata sattık diyelim. Benim şu an bütçem yok, olamaz da zaten. Yenilerini nasıl alacağım? Ekran kartını J7 2015 telefonumu satıp aldım zaten. :D
350 liraya R7 240 verdiyseniz aklınızda problem var yada bu işi bilmiyorsunuz demektir o paraya GTX 960 alınırdı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı