Turbox Vakası

Hocam bu ekran kartı anakart gibi parçaların markası Turbox değil mi?
Bir de PSU'ya dikkat edin.

Yok hocam. PSU'yu epeyce araştırdım. Xigmatek 650W 80 Plus. Sıkıntı yaşayan görmedim. Tavsiye edenler de olmuş. Anakart MSI H310M PRO. 10. nesil Intel işlemci desteklemediğini biliyorum fakat şimdiki işlemciyi eskiyesiye kadar kullanmayı planladığım için yine yeterli. RAM'ların markasını bir türlü öğrenemedim. Fakat SSD Turbox :D. Açıkçası SSD'lerden çok anlamıyorum. Ama beni idare ediyor. Daha iyilerini kullanmadığım için bana yavaş gelmiyor. Ama isterseniz hızını falan atayım bir de sizin fikrinizi alalım.

Eki Görüntüle 1079685

Dosya Ekleri

• 1624449880251.png
    1624449880251.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 30
Yok hocam. PSU'yu epeyce araştırdım. Xigmatek 650W 80 Plus. Sıkıntı yaşayan görmedim. Tavsiye edenler de olmuş. Anakart MSI H310M PRO. 10. nesil Intel işlemci desteklemediğini biliyorum fakat şimdiki işlemciyi eskiyesiye kadar kullanmayı planladığım için yine yeterli. RAM'ların markasını bir türlü öğrenemedim. Fakat SSD Turbox :D. Açıkçası SSD'lerden çok anlamıyorum. Ama beni idare ediyor. Daha iyilerini kullanmadığım için bana yavaş gelmiyor. Ama isterseniz hızını falan atayım bir de sizin fikrinizi alalım.

Eki Görüntüle 1079685

Değerler başarılı hocam çok bilgim yok SSD kısmında lakin okuma ve yazma oranları gayet başarılı.
Sisteminizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edersiniz umarım 🙂

Hocam bu ekran kartı anakart gibi parçaların markası Turbox değil mi?
Bir de PSU'ya dikkat edin.

Hayır tabii ki de onlar eski parcaları alıp toplayın satıyorlar dandik bir sekılde. RX580 1 bucuk sene oncesıne kadar 900 TL'ye kadar inmişti 2. el ama sıfıra yakın olanlar bile Max 1000 veya 1100 TL'yi buluyordu. Bende sattım. Letgo'ya 850 liraya RX 580 8 GB Sapphire koydum alan olmamıstı pıyasadan dolayı 4500 TL'ye satmıstım 2 ay once bana bayağı karlı oldu.
Turbox'un kendi markası adına ekran kartı cıkarması için bu insanlar normal olarak şikayetçi olmamaları lazım. Markalar böyle büyür şikaet üstüne şikayette anlarlar sorunları ama bu Turbox ne batıyor ne kalkıyor. Nasıl bir marka anlamadım. Galiba 2 kişi çalışıyor abi kardeş biri parça bulup diğeri SSD plakeleri üretiyor galiba SSD'lerin üzerinde Turbox logosu var. Üretmeleri imkansız bir şey. #Kolay yoldan para kazanma part 1

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar. Geçen konu açmıştım. Akrabam ile ilgili Turbox vakasıydı. O vaka gerçekleşti. İki gün önce sipariş vermiş ve bugün gelmiş. Bilgisayarın çok hızlı olduğu, oyun testini daha yapmadığını söylüyor. :D O konuda karışma, sonra aldırdığın sistemde sıkıntı çıkar, sana patlar demiştiniz. Öyle yaptım, karışmadım, bekliyorum. Olacakları yazarım.

Vallahi geçmiş olsun hocam hadi hayırlısı

@reddline Hocam 1 yıl sonra şimdi okudum. Oturdum 25 sayfanın hepsini okudum ve gülme krizine girdim. Ve ben pek de üzülemedim açıkcası hem sizden öneri alıyor hem de verdiğiniz öneriyi kötülüyor.

Ya sizi bilmem ama ben çok üzülüyorum be. Asgari ücretle kıt kanaat geçinen babalar gece gündüz çalışarak oğlunun bilgisizliği yüzünden bomba gibi bilgisayara para döküyor. Yani bu beni çok üzüyor.

Geri
Yukarı