Turbox Vakası

Ne diyeceğimi bilemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201219-010413.png
    Screenshot_20201219-010413.png
    41,4 KB · Görüntüleme: 158
  • Screenshot_20201219-010356.png
    Screenshot_20201219-010356.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 169
İnmesini bekliyorum. Pazartesi gidip zaten ben de test yapacağım MSI Afterburner ile. Beyler bir şey rica edeceğim sizden. Bana C4 koruyucu zırh lazım. Nerden temin edebilirim?

Allah kerimdir gidelim.

İnmesini bekliyorum. Pazartesi gidip zaten ben de test yapacağım MSI Afterburner ile. Beyler bir şey rica edeceğim sizden. Bana C4 koruyucu zırh lazım. Nerden temin edebilirim?

Bütün vücuduna alüminyum folyo sar. Seni görünce bir şaşırsınlar, hem de kendini korursun bir nebze 😂

Hocam. Bir grup çağırın. Tepede helikopterle beklesinler. Ya da en kötü C4 şifre kırıcı vs bulabilirrseniz o.

Ne diyeceğimi bilemedim.
GTA 5 bile oynarsınız demesi bile nasıl bir tecrübeye sahip olduğunun göstergesi. Sene olmuş nerdeyse 2021 ve hala GTA 5'i bir benchmark gibi görüyorlar. Alo kardeşim uyanın ışığa doğru gelin nedir bu? GTA 5'i ben Intel HD 530 ile oynuyordum kaç sene evvel.

GTA 5 bile oynarsınız demesi bile nasıl bir tecrübeye sahip olduğunun göstergesi. Sene olmuş neredeyse 2021 ve hala GTA 5'i bir benchmark gibi görüyorlar. Alo kardeşim uyanın ışığa doğru gelin nedir bu? GTA 5'i ben Intel HD 530 ile oynuyordum kaç sene evvel.

GTA 5 milattan önce kalan bir oyun. 720P de düşük ayarlarda akıcı oynar bir zahmet 😂 gelsinler de Witcher 3 denesinler bakayım PSU intihar ediyor mu etmiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı