Turbox Vakası

Ben de öyle dedim. Kesin artmıştır ben gözümle gördüm, sen oynamaya devam et dedim.

Değil hocam. İsterseniz PC'yi aldığına dair fotoğrafları yükleyeyim bekleyin.
Eki Görüntüle 789874
Bir tane arkadaş vardı. Turbox hikayeleri paylaşan ben senaryo uydurmakla ugraşmam.

Hocam bence iadeyi kabul etmezler onu geçtim siz bu arkadaşa sistem "bence" toplamayın çünkü toplarsınız bir sorun çıkar sana patlarlar bırakın ne halleri varsa görsünler. Bu arada o CS'de aldığı 15-20 FPS'yi duyunca içimin yağları eridi sinir oluyorum şöyle insanlara.

Hocam bence iadeyi kabul etmezler onu geçtim siz bu arkadaşa sistem "bence" toplamayın çünkü toplarsınız bir sorun çıkar sana patlarlar bırakın ne halleri varsa görsünler. Bu arada o CS'de aldığı 15-20 FPS'yi duyunca içimin yağları eridi sinir oluyorum şöyle insanlara.
Bakacağız iade etmez büyük ihtimal.

Çünkü onların bildikleri doğru, en iyisini onlar bilirler. Onlar bilgisayar konularında nambır van.

Evet arkadaşlar beklenen o an geldi. Kamera açtırıp konsoldan fps'e baktık. CS:GO'da 15-20 FPS iki üç dakikalık sessizlik oldu tabi. Ben demiştim sana işte şuan okadar havalıyım ki kimse anlayamaz.

Ekranı göstermiyor şuan FPS artmış vay canına.
Artmıştır hocam, Csgo en düşük ayarlarda 30 fps tam bir oyun canavarı daha ne istiyorsun?

Evet arkadaşlar beklenen o an geldi. Kamera açtırıp konsoldan FPS'e baktık. CS:GO'da 15-20 FPS iki üç dakikalık sessizlik oldu tabii. Ben demiştim sana işte şu an o kadar havalıyım ki kimse anlayamaz.

Ekranı göstermiyor şu an FPS artmış vay canına.

i3 1. nesil 4 GB RAM 2 GB ekran kartlı sistemde ben 25 FPS alıyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı