Turk.net sayfasının yanıt vermesi çok uzun sürdü hatası neden olur?

SoyutPadisah

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. TTNET kullanıcısıyım. Her site açılıyor. Sadece TurkNet açılmıyor. Açmayı denediğimde turk.net sayfasının yanıt vermesi çok uzun sürdü hatası alıyorum. Opera VPN kullandığımda açılıyor. Chrome, Opera ve Edge de aynı sorunu alıyorum.

TTNET siteyi engellemiş olabilir mi? Ya da PC'den engellenmiş olabilir mi?

Hayır ben girebiliyorum sorun TTNET'den değil. Chrome'dan çerezleri temizleyip tekrar deneyin.

DNS kullanıp girmeyi denediniz mi neden TurkNet sitesine girmeyi çalışıyorsunuz.
DNS kullanmadım. Yakın zamanda kampanyam bitecek, bir bakayım dedim. Açılmadı site. 3 tarayıcıda da denedim. Opera VPN ile giriliyor. Önceden sorunsuz giriyordum 1 ay önce girmeye çalıştığımda aynı durum vardı. Twitter'da sorun var diye baya bir başlık açılmıştı. Şimdi aynı durum olunca belki yaşayıp çözen vardır diye sormak istedim.

Hocam ben şu an Netspeed kullanıyorum TurkNet sitesine sorunsuzca girebiliyorum tabii DNS kullanıyorum şu anda DNS kullanmadan denemedim sizde DNS ile sorunsuzca girersiniz diye düşünüyorum.

Hocam ben şu an Netspeed kullanıyorum TurkNet sitesine sorunsuzca girebiliyorum tabii DNS kullanıyorum şu anda DNS kullanmadan denemedim sizde DNS ile sorunsuzca girersiniz diye düşünüyorum.
Denedim yine olmadı. Peki şeyi sorayım TTNET engellemiş olabilir mi TURKNET sitesini ? Benim özelimde. Twitter'dan TurknetDestek ile görüştüm olabilir dedi. Sizin bölgenizde bir sorun yok dedi sitemizin açılmamasına sebep olabilecek. Baya tuhaf her site açılıyor sadece bu site açılmıyor.

Denedim yine olmadı. Peki şeyi sorayım TTNET engellemiş olabilir mi TURKNET sitesini ? Benim özelimde. Twitter'dan TurknetDestek ile görüştüm olabilir dedi. Sizin bölgenizde bir sorun yok dedi sitemizin açılmamasına sebep olabilecek. Baya tuhaf her site açılıyor sadece bu site açılmıyor.
TTNET tarafı ile görüştüm. Bizden kaynaklı bir durum yok dedi. Neyse artık düzelirse düzelir. İyi günler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı