Turk Telekom harici ISS önerisi

fersend

Kilopat
Daha fazla  
2 aydır TTNET taahhütüm bitmiş. Yeni ISS arıyorum. Müşteri hizmetleri gerçek anlamda yardımcı olmaya çalışan bir ISS.

Aklımda Superonline var. Siz ne önerirsiniz?

Müşteri hizmetleri kısmını çıkartırsanız TurkNet diyebilirim.
Gördüğüm kadarıyla o konuda pek iyi değillermiş, emin değilim ama.
Sitelerinden size verebilecekleri hızı kontrol edebiliyorsunuz adresinizi girerek.

NetSpeed kullanıyorum gayet memnunum. Türk Telekom'un yıllarca "altyapınız desteklemiyor" diyerek vermediği 24Mbps hızı şu an sorunsuz bir şekilde alıyorum. Aslında paket 35Mbps ama altyapı bu kadarını desteklediği için arayıp hızı sabitlettirdim :( Eğer düşünürseniz davet kodumu paylaşabilirim. Kodu kullanırsanız ikimizin de faturası 5₺ indirimli olacak.

Türknet biraz şans işi. Geçen yıl haziran ayında aboneliğimi başlattım. İlk başlarda çok aşırı olmasa da package loss giriyordu. Gece saat 2de internet gidip 5 dakika sonra geri geliyordu. Sistemlerinden yazdım bu sorunları çözdüler bir daha da hiç işim olmadı müşteri hizmetleriyle.

Turknet'e "müşteri hizmetleri yok" demek yanlış. Telefondan, online işlemlerden veya Twitter üzerinden arıza kaydı bırakabiliyorsunuz. Gün içerisinde veya bir gün sonra size dönüş yapıyorlar. Bugüne kadar yaşadığım sorunlar da 2-3 gün içerisinde çözüldü. Hatta sorun yaşadığınız zaman size hep belli bir teknik destek ekibi yardımcı oluyor, yani her seferinde farklı teknik destek elemanlarıyla muhattap olmuyorsunuz. Müşteri hizmetleri yok demek size yardım edebilecek hiç kimsenin olmaması demek. İnsanları düzgün yönlendirelim.

NetSpeed kullanıyorum gayet memnunum. Türk Telekom'un yıllarca "altyapınız desteklemiyor" diyerek vermediği 24Mbps hızı şu an sorunsuz bir şekilde alıyorum. Aslında paket 35Mbps ama altyapı bu kadarını desteklediği için arayıp hızı sabitlettirdim :( Eğer düşünürseniz davet kodumu paylaşabilirim. Kodu kullanırsanız ikimizin de faturası 5₺ indirimli olacak.
İndirim kodunuzu paylaşmak isterseniz kodu istiyorum.
Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı