Türk Telekom harici ISS önerisi

Zelaroth

Hectopat
Ayın sonuna doğru Türk Telekom aboneliğime ait abonelik tahaahütümün sonuna gelmiş olacağım ve bu sebepten ötürü farklı ISS arayışları içerisine girdim. Mevcut alt yapım Superonline, TurkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi firmaların fiber internet paketlerini desteklemekte fakat belirli şikayet sitelerinde bu firmalara ait birçok şikayet bulunduğundan ötürü ne yapmam gerektiği konusunda kararsız kalmış bulunmaktayım. Size göre bu firmaların arasından hangisi veya hangileri ihtiyacıma yönelik uygun hızı bana sağlar.

Not: İhtiyacım genel olarak çevrimiçi ve rekabetçi oyunlar içerisinde alabileceğim en düşük ping değerlerini elde etmek ve stabil, sabit bir internet hızına ulaşmak. Ücretlendirme de önemli pek tabii ancak önceliğim bahsettiğim gibi en optimal hız değerlerine ulaşmaktır. Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Milleni kullanırken yaşadığım ping sorunları yüzünden NetSpeed'e geçiş yaptım ve 5-6 aydır kullanıyorum belki daha fazladır. Ping konusunda hiç sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim.

Milleni kullanırken yaşadığım ping sorunları yüzünden NetSpeed'e geçiş yaptım ve 5-6 aydır kullanıyorum belki daha fazladır. Ping konusunda hiç sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim.
Ücretlendirmesi de fena değildi diye hatırlıyorum, Türk Telekom aşırı fazla ücretlendirme talep ediyor bu yüzden sorun yaşamak istemiyorum ben de açıkçası

Bilmiyorum ama test sonuçları iyi.
Anladım, teşekkürler :)
TurkNet altyapınız GigaFiber ise kesinlikle alın. Ben GigaFiber 200 paketini 100 TL'ye birkaç hafta kullanmıştım. Sonra Türk Telekom ile bir sorun yaşadım ve TurkNet hesabımı biraz dondurmak zorunda kaldım. :(
TurkNet altyapınız GigaFiber ise kesinlikle alın. Ben GigaFiber 200 paketini 100 TL'ye birkaç hafta kullanmıştım. Sonra Türk Telekom ile bir sorun yaşadım ve TurkNet hesabımı biraz dondurmak zorunda kaldım. :(
GigaFiber değil maalesef, 100'lük paketi destekliyor maksimum olarak

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı