Türk Telekom harici ISS önerisi

Ayın sonuna doğru Türk Telekom aboneliğime ait abonelik tahaahütümün sonuna gelmiş olacağım ve bu sebepten ötürü farklı ISS arayışları içerisine girdim. Mevcut alt yapım Superonline, TurkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi firmaların fiber internet paketlerini desteklemekte fakat belirli şikayet sitelerinde bu firmalara ait birçok şikayet bulunduğundan ötürü ne yapmam gerektiği konusunda kararsız kalmış bulunmaktayım. Size göre bu firmaların arasından hangisi veya hangileri ihtiyacıma yönelik uygun hızı bana sağlar.

Not: İhtiyacım genel olarak çevrimiçi ve rekabetçi oyunlar içerisinde alabileceğim en düşük ping değerlerini elde etmek ve stabil, sabit bir internet hızına ulaşmak. Ücretlendirme de önemli pek tabii ancak önceliğim bahsettiğim gibi en optimal hız değerlerine ulaşmaktır. Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.
Kardeşim iyi akşamlar öncelikle. Türk Telekom'dan kaçarak Türknet abonesi oldum. Çok memnunum 1 kez olsun kopma yaşamadım. Oyun oynamak istiyorsun belirttiğin üzere. 75 Mbps internet kullanıyorum hız testi yaptığımda kablosuz olarak 10-13 ping, kablolu olarak 6-8 ping değerlerini alıyorum. Tabi ki bu değerler oyunlarda daha yüksek olacaktır sunucularından kaynaklı olarak ama anlayacağın üzere Türknet çok iyi. Dilersen seninle davet kodumu paylaşabilirim birbirimize yardımcı olmuş oluruz ikimiz birlikte 1 ay ücretsiz kullanırız sen abone olduğunda olur mu?

Kardeşim iyi akşamlar öncelikle. Türk Telekom'dan kaçarak Türknet abonesi oldum. Çok memnunum 1 kez olsun kopma yaşamadım. Oyun oynamak istiyorsun belirttiğin üzere. 75 Mbps internet kullanıyorum hız testi yaptığımda kablosuz olarak 10-13 ping, kablolu olarak 6-8 ping değerlerini alıyorum. Tabi ki bu değerler oyunlarda daha yüksek olacaktır sunucularından kaynaklı olarak ama anlayacağın üzere Türknet çok iyi. Dilersen seninle davet kodumu paylaşabilirim birbirimize yardımcı olmuş oluruz ikimiz birlikte 1 ay ücretsiz kullanırız sen abone olduğunda olur mu?
Bilgilendirme için teşekkür ederim öncelikle, eğer olur da Turk Net'e başvurmayı düşünürsem size dönüş sağlarım hocam, şuan için farklı opsiyonlara da bakmak istiyorum çünkü :)

Tabi ki kardeşim bak ama web sayfalarında bazı aldatmacalar var özellikle millenicomda çok var dikkat et onlara. Türknette hiç öyle bir şey yok 100 mbps internete kadar sabit 100 lira. Gizli saklı bir şey yapmamışlar dediğim gibi kullanıyorum sorun yaşamadım.
Bilgilendirme için teşekkür ederim öncelikle, eğer olur da Turk Net'e başvurmayı düşünürsem size dönüş sağlarım hocam, şuan için farklı opsiyonlara da bakmak istiyorum çünkü :)
Bu arada hız testi sonucumu da paylaşmış olayım sizinle.

1627579188718.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı