Türk Telekom harici ISS önerisi

Siz hangi internet servis sağlayıcıyı kullanıyorsunuz?

• TurkNet

• Türk Telekom

• Netspeed

• Gıbırnet

• Superonline

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

N Y R O

Hectopat
Merhaba, selam. Türk Telekom ile olan sözleşmemiz sonunda bitti. Taahhüt bitti yani kurtulduk :D
Yeni bir ISS bakıyorum. Aklımda TurkNet var ama Wi-Fi'da yavaş olduğunu vs. duydum.
Diğerlerinin çoğu Türk Telekom altyapısı kullanıyor (Millenicom vs.).
Siz hangisini önerirsiniz?

Merhaba, selam. Türk Telekom ile olan sözleşmemiz sonunda bitti. Taahhüt bitti yani kurtulduk :D
Yeni bir ISS bakıyorum. Aklımda TurkNet var ama Wi-Fi'da yavaş olduğunu vs. duydum.
Diğerlerinin çoğu Türk Telekom altyapısı kullanıyor (Millenicom vs.).
Siz hangisini önerirsiniz?

Öncelikle allah sonunda yüzünüze gülmüş , tebrikler .

Not : Burada Türk telekom denilen firma milyonlarca yıl sonra evlerine fiber getirdi diye ; Delirmişçesine Türk telekom'u savunan bir güruh vardı .

Yani bilmek lazım artık hangisi iyi hangisi kötü ; millete bakarsanız hep kötülük hep kötülük .

Çünkü millette pek akıl olduğunu zannetmiyorum , hafızaları yok . O yüzden Türk telekom bedava sakız dağıtsa ; Ertesi gün satışları patlar .

Aylık bütçe nedir?

Hocam bütçe çok sıkıntı değil ama aylık Max 160 170 vermek isterim rakipler çok pahalı değil çünkü.

Türksat Kablonet öneririm kendi altyapısı varsa.

Altyapı yok muhtemelen ama hocam zaten çoğu paket/kampanya 16 Mbps veriyor 2022 de bu kadar düşük hız çok saçma yani.

Netspeed, TurkNet, Millenicom.

Millenicom değil de Netspeed'e daha sıcak bakıyorum.
Ama ikisinde de Türk Telekom altyapısı var yani zaten Türk Telekom'dan çıkıyorum yine aynı altyapı farklı servise geçmek saçma geliyor bana.
O yüzden TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Millenicom değil de Netspeed'e daha sıcak bakıyorum.
Ama ikisinde de Türk Telekom altyapısı var yani zaten Türk Telekom'dan çıkıyorum yine aynı altyapı farklı servise geçmek saçma geliyor bana.
O yüzden TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.
Turknet altyapısı yoksa Türk Telekom'da kalın daha mantıklı ya da bu iki firma dışında bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı