Turk Telekom vs Vodafone

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar halihazırda Vodafone kullanıyorum. 8 GB 1000 DK 1000 SMS 49 TL. Ama diyorum ki TürkTelekom geçip 15 GB 1000 DK 1000 SMS 47 TL. Çok mantıklı geliyor İstanbul/Zeytinburnu bulunduğum yer. Ya da 2. plan olarak 80 TL 15 GB 2000 DK 1000 SMS WhatsApp, Facebook, Spotify, İnstagram internet paketinden yemiyor, bunun ödeme planını da 40 TL'sini kendim. Diğer 40 TL'sini ailemden almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Görüşleriniz önemli. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avea iyi olur senin için 80 TL biraz yüksek bir ara 20 GB 1000 dk 1000 SMS 45 TL'ydi, kampanya vardı kalkmadıysa ona geç derim müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin. 444 1 444 numarası.

Vodafone geçersem (büyük ihtimal) 23 TL 4 GB internet ve 500 dk. paketi ve sosyal, video pass paketleri almayı planlıyorum. Aylık toplam 66 TL. Öneririm.

Arkadaşlar halihazırda Vodafone kullanıyorum. 8 GB 1000 DK 1000 SMS 49 TL. Ama diyorum ki TürkTelekom geçip 15 GB 1000 DK 1000 SMS 47 TL. Çok mantıklı geliyor İstanbul/Zeytinburnu bulunduğum yer. Ya da 2. plan olarak 80 TL 15 GB 2000 DK 1000 SMS WhatsApp, Facebook, Spotify, İnstagram internet paketinden yemiyor, bunun ödeme planını da 40 TL'sini kendim. Diğer 40 TL'sini ailemden almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Görüşleriniz önemli. Teşekkürler.
Vodafone ve Türk Telekom'un çekim gücü birbirine benziyor. Alelade farkları yok diyeyim. Geçmeyi düşündüğünüz iki tarife de daha mantıklı görünüyor. Bahsettiğiniz son tarifenin ismi nedir acaba?

Ben Turkcell'den Vodafone'a geçtim ve 10 GB, 2000 DK, 2000 SMS tarifesine 49 TL veriyorum. Ve yeterli geliyor. Memnunum. Turk Telekom İstanbul'da çeker ama İstanbul dışında İç Anadolu'ya doğru gittikçe, özellikle ıssız bölgelerde Turkcell ile çöp olmayı paylaşıyor.
Vodafone daha çöptür emin olun. Turk Telekom ve Turkcell 4.5G Full çeken yerde Vodafone 2G zor çekiyordu. Çekim kalitesi olarak en iyi Turkcell.

Vodafone daha çöptür emin olun. Turk Telekom ve Turkcell 4.5G Full çeken yerde Vodafone 2G zor çekiyordu. Çekim kalitesi olarak en iyi Turkcell.
İstediğin kadar de. Geçen aylarda Sivas'a gittim. Vodafone 4G çekerken Turk Telekom ve Turkcell hat sahipleri 0 çekmesi yüzünden gelen aramalara bile bakamıyordu. Konumdan konuma değişir dediğin şey. Çekim kalitesi olarak en iyi Turkcell diye bir şey de yok.

İstediğin kadar de. Geçen aylarda Sivas'a gittim. Vodafone 4G çekerken Turk Telekom ve Turkcell hat sahipleri 0 çekmesi yüzünden gelen aramalara bile bakamıyordu. Konumdan konuma değişir dediğin şey. Çekim kalitesi olarak en iyi Turkcell diye bir şey de yok.
Ben de Karadeniz'i gezerken 4G Turkcell her yerde çekiyor, bi' benim Vodafone çekmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı