Turk Telekom mu Vodafone mu?

Türknet derim geçerim. Benim arkadaşımın altyapısını yeni yaptılar. Technopat da Türknet kullanıyor ofislerinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında en iyisi komşularınıza sormak. Ama Turk Telekom ve Vodafone arasında seçim yapılacaksa Vodafone tercih edilmeli. Kullanan arkadaşlarım memnunlar.
Vodafone ile Turknet arasında seçim yapılacaksa Turknet bir tık daha iyi gibi.

Ben Turknet'i 2 ayrı şehirde 1 yıldan uzun süre kullandım. İki evde de ara sıra ping problemi ve ani hız düşmesi yaşadım. Bunun dışında Turknet'te bir problem yaşamadım. Cevap konusunda hızlılar, özellikle Twitter üzerinde. Fiyat değişimi yapacakları zaman birkaç ay öncesinden haber veriyorlar. Taahhütten yana bir çekinceniz yoksa Vodafone'u da tercih edebilirsiniz. Hem de taahhüt süresince ödeyeceğiniz fatura sabit olur (genel olarak internet fiyatlarına zam yapılsa bile).

Türknet derim geçerim. Benim arkadaşımın altyapısını yeni yaptılar. Technopat da Türknet kullanıyor ofislerinde.
Evet biliyorum fakat türknet fiber internet sunmuyor oturduğum yerde. VDSL sunuyor.

Aslında en iyisi komşularınıza sormak. Ama Turk Telekom ve Vodafone arasında seçim yapılacaksa Vodafone tercih edilmeli. Kullanan arkadaşlarım memnunlar.
Vodafone ile Turknet arasında seçim yapılacaksa Turknet bir tık daha iyi gibi.

Ben Turknet'i 2 ayrı şehirde 1 yıldan uzun süre kullandım. İki evde de ara sıra ping problemi ve ani hız düşmesi yaşadım. Bunun dışında Turknet'te bir problem yaşamadım. Cevap konusunda hızlılar, özellikle Twitter üzerinde. Fiyat değişimi yapacakları zaman birkaç ay öncesinden haber veriyorlar. Taahhütten yana bir çekinceniz yoksa Vodafone'u da tercih edebilirsiniz. Hem de taahhüt süresince ödeyeceğiniz fatura sabit olur (genel olarak internet fiyatlarına zam yapılsa bile).
Türknet alırsam VDSL olacak. Vodafone alırsam da fiber. İkisinde de alacağım hız 100 mbps olacak. Soru şu : Fiber ile VDSL arasında ne gibi bir farklılık olur?

Evet biliyorum fakat TurkNet fiber internet sunmuyor oturduğum yerde. VDSL sunuyor.

TurkNet alırsam VDSL olacak. Vodafone alırsam da fiber. İkisinde de alacağım hız 100 Mbps olacak. Soru şu: Fiber ile VDSL arasında ne gibi bir farklılık olur?

TurkNet'in fiber veremediği yerde onlarda veremez hepsi Telekom altyapısı kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı