Turkcell 500 Mbps'ye geçmek isteyince başka pakete yönlendiriyor

850 ile 950 arasında hız alıyorum ama hız testlerinde bir şey indirmeye kalktığında indirdiğin sunucunun kapasitesine bağlı.

Evet orası öyle maalesef.

CAT6 1000MBPS'ye kadar destekler Saha'dan uzaklık falan kablo uzunluluğu derken genelde 950 900 falan verir normal, istersen CAT7 1 metre kablo 50 lira falan internette.

Evet bir CAT7 alsam iyi olacak tavsiye için teşekkür ederim. Şu anda kullandığım kablo CAT6'nın da en kötü versiyonu olabilir.

Bana TV+ ve 500 Mbps'yi 300 küsur liraya verdiler. Şimdi arayıp sizin paketinize geçeceğim.

300 fazla olmuş. Web sitesinde de benim aldığım fiyat yazıyormuş @Swezy arkadaşımızın dediğine göre. Arayın söyleyin bence de. Zaten bu TV+ 15-20TL bir şey. 1000MBPS ile alırsanız 10 liraya falan geliyor dediler bana.
Bana dediğiniz pakete geçemiyormuşum maalesef.

Nedeni neymiş peki? Çünkü ben önce 500Mbps için başvurdum sonra değiştirdim 1000MBPS için bu fiyatı verdiler. 500Mbps ve TV+ bundan bir 30 lira falan ucuzdu sadece.

300 fazla olmuş. Web sitesinde de benim aldığım fiyat yazıyormuş @Swezy arkadaşımızın dediğine göre. Arayın söyleyin bence de. Zaten bu TV+ 15-20TL bir şey. 1000MBPS ile alırsanız 10 liraya falan geliyor dediler bana.

Nedeni neymiş peki? Çünkü ben önce 500Mbps için başvurdum sonra değiştirdim 1000MBPS için bu fiyatı verdiler. 500Mbps ve TV+ bundan bir 30 lira falan ucuzdu sadece.
Bana tam olarak bu 249 liralık paketin TV+'yı kapsamadığını ve Gamepluslu pakete geçtiğim için de paketi değiştiremediğimi söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı