Turkcell ev interneti mi Türk Telekom ev interneti mi?

İkisi de değil bence. Fiyatları pahalı ve muhtemelen tahattüt istiyolar. İlk önce alt yapınızı öğrenin ondan sonra türknet, millenicom veya netspeed gibi firmalara bakın bence. Türkcell fiber harici mantıksız bence. Türk Telekom her durumda mantıksız zaten.

1 ay boyunca günde 3-4 saat Roblox oynadım. Gelen fatura 606TL. Rezalet...

Birde hizmetleri cok kaliteliymis gibi fahis fiyatlara tas devrinden kalma hizlari omurluk taahhutle sunmalari yok mu! Rezillikten baska bir sey degil bu Turk Telekom, elimde olsa 1 dakika durmam degistiririm fakat baglattik 1 kere maalesef taahhutun suresi daha uzun bir sure devam edecek.

İkisi arasından kesinlikle Turkcell. Bugüne kadar ödediğim parayı zerre hak etmeyen rezil bir firma TT. Kimse gelip yok senin alt yapından yok bilmem neden kaynaklı diyerek bana TT'yi savunmasın.
Bu arada ben yukarıdaki yazımda TT'yı savunmadım, ben de TT kullanıcısıyım abonelik bitsin ilk iş TürkNet'e geçeceğim. İnsanlara bu interneti verirken utanmıyorlar, aylık 100 ₺'ye yakın para veriyoruz yapılan muameleye bak. Türk Telekom'u aradım "Kotanız dolmuş" dediler dalga geçer gibi, bilmiyorlar ki paketim sınırsız :D Kesinlike TT dışına yönelin.

Bu arada ben yukarıdaki yazımda TT'yı savunmadım, ben de TT kullanıcısıyım abonelik bitsin ilk iş TürkNet'e geçeceğim. İnsanlara bu interneti verirken utanmıyorlar, aylık 100 ₺'ye yakın para veriyoruz yapılan muameleye bak. Türk Telekom'u aradım "Kotanız dolmuş" dediler dalga geçer gibi, bilmiyorlar ki paketim sınırsız :D Kesinlike TT dışına yönelin.

Yok hocam sizin icin yazmadim zaten onu, simdi birisi gelecek TT ile alakasi yok senin alt yapindan kaynakli diyecek bosuna yazmasin diye soyledim. Internet alt yapim normalde fena degil fakat bu firma hayatimda gordugum en kotu ISS.

İlk önce ikisinde de altyapı sorgulama yapın, altyapınız tam olarak ne kadar hız destekliyor?
Hız olarak nedir bilmiyorum ama altyapı varmış internet bağlanabilir dediler. Hız olarak bilmiyorum. Ama fiber olamayacağıni biliyorum.
Birde hizmetleri cok kaliteliymis gibi fahis fiyatlara tas devrinden kalma hizlari omurluk taahhutle sunmalari yok mu! Rezillikten baska bir sey degil bu Turk Telekom, elimde olsa 1 dakika durmam degistiririm fakat baglattik 1 kere maalesef taahhutun suresi daha uzun bir sure devam edecek.
Türkcell önerir miydiniz? Çevrenizde memnun olan var mı?

Son düzenleme:
Hız olarak nedir bilmiyorum ama altyapı varmış internet bağlanabilir dediler. Hız olarak bilmiyorum. Ama fiber olamayacağıni biliyorum.

Bu sayfalardan alt yapınızı sorgulayın ki alabileceğiniz en yüksek hızı görün. Böylece daha doğru bir paket seçimi yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı