Turkcell faturalı paketleri neden çok pahalı?

Turkcell rekabet kuralları gereği hep pahalı olmak zorundadır, eğer ucuz olsa diğer operatörler sinek avlar, akıllı olan hemen Turkcell'e hücum eder, ama yine de iyi paketler var, Akıllı 15 gb 49 tl gibi...

Akıllı 20 GB paketi 59₺

20 GB, 1000 SMS/MMS ve 1000 dakikası var, ilk ay da aylık 20 GB hediyesi var, akıllı fatura özelliği ile aşım da yapamazsınız, ek paket almadığınız sürece tabii. Şu an Turkcell'in en uygun paketi bu bence, 20 GB kota öbür paketler de 79₺, 145₺ gibi fiyatlar da değişiyor, mesela Platinum paketler de öyle.
Biliyorum o paketi, eğer Turkcell'de faturasızdan faturalıya geçilecekse bu paket en iyisi. Ben de faturasız kullandığım için Turkcell faturalıya bu paketle geçmemi öneriyor. Fakat 1 yıllık taahhütten sonra yine pahalı fiyatlardan kullanmak zorunda kalacağım için geçmiyorum.

Biliyorum o paketi, eğer Turkcell'de faturasızdan faturalıya geçilecekse bu paket en iyisi. Ben de faturasız kullandığım için Turkcell faturalıya bu paketle geçmemi öneriyor. Fakat 1 yıllık taahhütten sonra yine pahalı fiyatlardan kullanmak zorunda kalacağım için geçmiyorum.
Hayır öyle birşey yok, tekrar faturasıza geçer sonra tekrar bu paketlere geçersiniz. Operatör değiştirmek en etkili silahtır..

Hayır öyle birşey yok, tekrar faturasıza geçer sonra tekrar bu paketlere geçersiniz. Operatör değiştirmek en etkili silahtır..
Onunla uğraşamam gerçekten. Hat annemin adına olduğu için çok sıkıntılı bir durum. Elbette bu yılın sonunda hattı kendi adıma devredeceğim fakat yine de zırt pırt bayiye gitmek kolay bir şey değil. Yakınımda bayi olmadığı için otobüs ile ilçemin merkezine gitmem gerekiyor. O zaman da otobüs parası vermem gerekiyor. Ailem de bu tarz işler için arabayla beni pek götürmek istemiyor zira boşa benzin gideceğini düşünüyor.

Turkcell rekabet kuralları gereği hep pahalı olmak zorundadır, eğer ucuz olsa diğer operatörler sinek avlar, akıllı olan hemen Turkcell'e hücum eder, ama yine de iyi paketler var, Akıllı 15 gb 49 tl gibi...
Arkadaş haklı. Rekabet kurumu kuralları gereği bir konuda piyasa hakimi firmaların, kıyasla daha ufak firmalar kadar düşük fiyat politikasına izin verilmiyor. Mesela ev internetinde en pahalısı TT olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı