Turkcell neden pahalı?

Turkcell hem ilk firma olmanın ekmeğini yiyor şu anda TT ile Turkcell farkı yok kalite olarak.

Lütfen geçtikten sonra fikirlerinizi paylaşın. Oldukça merak ediyorum.

Bir konu acip sizi de etiketlerim.

Marka olduklari icin pahali olabilir ama ayni zamanda kaliteli ve bulundugunuz konuma gore degisebiliyor sizin bulundugunuz yerde hangisi daha iyiyse ona gecmeniz daha iyi olacaktir. Bende Vodafone kullanıyordum evimde bile cekmiyordu Turkcell'e gectim cekmedigi yer az, yani sehir icinde sıkıntı yasamazsiniz(tabii konuma gore)

Samsun Atakum'da oturuyorum. Yeri geliyor tek dise dusuyor ve ortalama 40mbps hiz aliyorum. Karadeniz cevresinde arabayla seyahat ederken de hattimin cekmedigi yerler oluyor. He suna katiliyorum Turkcell'in cektigi yerler kesinlikle daha fazla. Annem Turk Telekom kullaniyor babam Turkcell, koyde annemin telefonu cekmiyor babamin cekiyor ancak adamlar 10 yillik musterisini umursamiyor.

Bir konu acip sizi de etiketlerim.

Samsun Atakum'da oturuyorum. Yeri geliyor tek dise dusuyor ve ortalama 40mbps hiz aliyorum. Karadeniz cevresinde arabayla seyahat ederken de hattimin cekmedigi yerler oluyor. He suna katiliyorum Turkcell'in cektigi yerler kesinlikle daha fazla. Annem Turk Telekom kullaniyor babam Turkcell, koyde annemin telefonu cekmiyor babamin cekiyor ancak adamlar 10 yillik musterisini umursamiyor.

Garip. Atakumda 70 falandı benim. En az oradaydı bu arada.

Geri
Yukarı