Turkcell fiber 100 Mbps upload sınırsız mı?

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Turkcell 100 MB tarifesini kullanıyorum. Memnunum fakat taahhüt sözleşmesini okuduğumda indirme yönünde 5TB yükleme yönünde 500 GB aylık yazıyor. Ben bunu aşarsam ne olur? Sözleşme iptal mi olur? Aranızda kullananlar cevap verebilir mi?

Facebook oyun videoları yüklüyorum.

İnternete erişiminiz bir sonraki fatura ödemesine kadar kapatılır, ya da faturaya taahhüt te bulunan sözleşmeden daha pahalı bir şekilde fatura yazılır. Örn: 500 gb bittikten sonra 100 gb daha kullanılırsa 300tl daha da ödersiniz gibisinden. 500gb sınırını geçtikten sonra gelen fiyat biraz cebinizi yakabilir.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Turkcell 100 MB tarifesini kullanıyorum. Memnunum fakat taahhüt sözleşmesini okuduğumda indirme yönünde 5TB yükleme yönünde 500 GB aylık yazıyor. Ben bunu aşarsam ne olur? Sözleşme iptal mi olur? Aranızda kullananlar cevap verebilir mi?

O interneti nasıl aldın ya.

Peki sınırsız yapamazlar mı?

Nasıl aldın derken? Kötü mü? Kablonet'ten kurtuldum.
Yani bildiğim kadarıyla taahhüt devam ederken takviye yapılabiliyor ama sınırsız yapılamaz. Limitsize çekmek isterseniz taahhütün bitmesini beklemelisiniz. Ya da 500gb bitince tekrar aylık takviye yapabilirsiniz.

Yani bildiğim kadarıyla taahhüt devam ederken takviye yapılabiliyor ama sınırsız yapılamaz. Limitsize çekmek isterseniz taahhütün bitmesini beklemelisiniz. Ya da 500GB bitince tekrar aylık takviye yapabilirsiniz.

Paket 150 TL ödüyorum. Yapsınlar 200 TL aylık. Ama sınırsız olsun. Sanmıyorum da :)

Siz yine de Turkcell'e sorun, benim burada limitsize taahhüt bitmeden çekip çekmeyecekleri hakkında bir bilgim yok. Turkcell kesin cevabı verir.

Müşteri hizmetleri ile konuştum. Yüklemede indirmede sınırsız dediler. Herhangi bir 500 GB takılma durma söz konusu değilmiş. Aka bildiğiniz kadar akın dediler :) teşekkürler herkese.

.
Hocam biz Bursa'da 24 mbps download 5 mbps upload için Türk Telekom'a 85₺ ödüyoruz. Siz nasıl 100 mbps downloada 150₺ ödüyorsunuz, gerçekten inanamıyorum. Hangi ildesiniz?

Tüm firmaların, sınırsız adı altında sattığı paketlerde bu var.

Bu limitleri aştığınızda taahhüt veya başka sözleşmeyi karşılıksız fesh etme hakkına sahipler. Bunu yaptıktan sonra size uzun süre hizmet vermeme hakları var.

Upload limitini aşarsanız pek sorun olacağını sanmıyorum, millet deli gibi yayın yapıyor. Gol yerseniz indirme yüzünden yersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı