Turkcell fiber 100 Mbps upload sınırsız mı?

Hocam biz Bursa'da 24 Mbps download 5 Mbps upload için Türk Telekom'a 85₺ ödüyoruz. Siz nasıl 100 Mbps downloada 150₺ ödüyorsunuz, gerçekten inanamıyorum. Hangi ildesiniz?

Ankara ama 150 TL'nin içinde TV+ üst pakette var.
Tüm firmaların, sınırsız adı altında sattığı paketlerde bu var.

Bu limitleri aştığınızda taahhüt veya başka sözleşmeyi karşılıksız fesh etme hakkına sahipler. Bunu yaptıktan sonra size uzun süre hizmet vermeme hakları var.

Upload limitini aşarsanız pek sorun olacağını sanmıyorum, millet deli gibi yayın yapıyor. Gol yerseniz indirme yüzünden yersiniz.

Kanalı büyütmek için Facebook reklam vermekte çok önemli. Günlük 25 TL ile 40 TL arası değişiyor. 2-3 ay düzenli reklam versem. Sonuçlarını yaklaşık 5-6 ay içinde alırım. Düzenli yayın açmakta önemli.

Tüm firmaların, sınırsız adı altında sattığı paketlerde bu var.

Bu limitleri aştığınızda taahhüt veya başka sözleşmeyi karşılıksız fesh etme hakkına sahipler. Bunu yaptıktan sonra size uzun süre hizmet vermeme hakları var.

Upload limitini aşarsanız pek sorun olacağını sanmıyorum, millet deli gibi yayın yapıyor. Gol yerseniz indirme yüzünden yersiniz.

İndirme çok zor. 5 TB 24 saat dowload yapsam yine bitmez. Ayrıca hard diskte yetmez :)

Zaten kanalı büyütenler popüler olanlar mutlaka Facebook'a para veriyor. Reklamsız tanınmak insanların gelip sizi izlemesi çok zor.

Geri
Yukarı