Turkcell Fiber nasıldır?

@brkNN öncellikle Turkcell fiber olmalı. Turkcell fiberi yok ise Türk Telekom altyapısı var ise sadece o paketlerden faydalanmazsın. Sana VDSL paket satarlar. Turkcell'in kendi fiberi var ise çok rahat kullanabilirsin.

@brkNN öncellikle Turkcell fiber olmalı. Turkcell fiberi yok ise Türk Telekom altyapısı var ise sadece o paketlerden faydalanmazsın. Sana VDSL paket satarlar. Turkcell'in kendi fiberi var ise çok rahat kullanabilirsin.

Binaya geçen haftalarda Turkcell fiber kuruldu dostum, yarın veya öbür gün ücretsiz kurulum yapılacak.

Sol fiber varsa zaten o altyapıdan minimum 100Mbps alabilirsiniz. Hatta FTTH altyapı varsa 1000MBPS bile çok rahat alınır.

Umarım 100Mbps alabilirim dostum. Xbox Game Pass aldım ve internetim saniyede ne yazık ki 1MB indiriyor. Ay sonuna kadar 2 oyun indirebilir sanırım bu hızla 🙂

Dostlar öncelikle selamlar, Superonline'den fibere geçerken Turkcell fiberde şu şekilde bir tarifeye rastladım, tarifede şu şekilde yazıyordu: "25 Mbps sınırsız fiber ayrıca 18.00 06.00 arası 100Mbps" olarak yazılmıştı benim altyapım 25 Mbps destekliyor. 100Mbps olduğunda bir hızlanma olur mu yoksa tam aksine internet hızı aynı mı kalır? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum. Ve Turkcell fiber alınır mı, bir sorun çıkarır mı?

Altyapın fiberi kaldırıyorsa güzel ama benim kaldırmasına rağmen oyunlarda ping yaşıyorum YouTube'da sorun yok Netflix türevleri mükemmel ama oyunlarda maalesef Turkcell araya sürekli para sıkışmış diyor aradımda pay to Win bir firma uyarıyım.

Umarım 100Mbps alabilirim dostum. Xbox Game Pass aldım ve internetim saniyede ne yazık ki 1MB indiriyor. Ay sonuna kadar 2 oyun indirebilir sanırım bu hızla 🙂
Ben de 24Mbps hızdan 100Mbps hıza geçtim. Oyun indirmek gerçekten çok kolaylaşıyor.
Altyapın fiberi kaldırıyorsa güzel ama benim kaldırmasına rağmen oyunlarda ping yaşıyorum YouTube'da sorun yok Netflix türevleri mükemmel ama oyunlarda maalesef Turkcell araya sürekli para sıkışmış diyor aradım da pay to Win bir firma uyarıyım.
Kesinlikle katılıyorum. Sırf o yüzden kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı