Turkcell Neden Bu Kadar Pahalı?

Bu tür olaylar her ürün için var. Bir şirket bir ürünü başka kimsenin ulaşamadığı kalitede üretiyor, en kaliteli ürünü almak isteyen biri de başka bir alternatif bulamayacağı için şirket ürününü gereğinden fazla ücrete satıyor.

Ben 3 sene Turkcell kullandıktan sonra Türk Telekoma geçtim 3(2!) sene önce.
Çok daha mennunum. Aynı fiyata 3GB mobil internet yerine 8GB+ Sınırsız Whatsapp kullanımı var. Ayrıca hediyelerden bahsedilmiş. TT'de de sil süpür var ve inanmıcaksınız belki ama bu ay her hafta internet çıktı.
İlk hafta 30GB haftalık, 2. hafta 5GB haftalık sonraki hafta 2GB haftalık dün ise 2GB günlük çıktı. Ayrıca 8GB kendi paketimden vardı :)

Ailemdeki herkes (ben hariç) Turkcell kullanıyordu 5 ay önce. Hepsi tek tek TT'ye geçtiler, memnunlar :)

İlk hafta 30GB haftalık, 2. hafta 5GB haftalık sonraki hafta 2GB haftalık dün ise 2GB günlük çıktı. Ayrıca 8GB kendi paketimden vardı :)
Hocam gerçekten var mı böyle hediyeler? Geçenlerde Vodafone beni arayıp daha üst bir tarifeye geçirtmeye çalıştı. Yok yurtdışında internet falan filan ayda 48 TL dedi. Ben de yurt dışı internetini ne yapayım, gidebilme durumum yok diye reddettim. Ayrıca çok saçma hediyeler verdiğiniz için operatörümü değiştirip Türk Telekom'a geçeceğim dedim. Vodafone'un haftalık verdiği hediyeler de rastgele değil, tarifeye göre. Bana her hafta 6 saat geçerli 1 GB çıkıyor. Bazen de adı duyulmamış saçma sapan çiçek, kayın kıyafeti satan sitelerden 100 TL üzeri alışveriş için indirim kodu veriyor. Bunları söylediğimde diğer operatörlerde de böyle diyerekten vazgeçirmeye çalıştı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı