Turkcell Super Box 100 GB alınır mı?

RotasızBey

Hectopat
Yer
BesDokuz
Daha fazla  
İyi akşamlar Technopat ailesi uzun süredir internetim sıkıntılı sözleşme olduğu için iptal edemiyorum. Bir eve 2. hattı bağlayamadıkları için başka bir firmayla anlaşıp internet bağlatamadım. Bugün bir arkadaşım Turkcell Superbox 100 GB almamı önerdi hem bir yere gittiğinizde yanında götürürsün kotası az bana yetmez deyince her türlü yeter dedi kararsız kaldım. Pek güvenemedim performansı beni tatmin eder mi pek bilgim yok her gün 5 saat PUBG Mobile - CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum benim için ping ne kadar az o kadar iyi diyebilirim. Bu kutu benim ihtiyacımı sizce görebilir mi? Hız ihtiyacını gördü diyelim 100 GB kota bana 1 aylık yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar Technopat ailesi uzun süredir internetim sıkıntılı sözleşme olduğu için iptal edemiyorum. Bir eve 2. hattı bağlayamadıkları için başka bir firmayla anlaşıp internet bağlatamadım. Bugün bir arkadaşım Turkcell Superbox 100 GB almamı önerdi hem bir yere gittiğinizde yanında götürürsün kotası az bana yetmez deyince her türlü yeter dedi kararsız kaldım. Pek güvenemedim performansı beni tatmin eder mi pek bilgim yok her gün 5 saat PUBG Mobile - CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum benim için ping ne kadar az o kadar iyi diyebilirim. Bu kutu benim ihtiyacımı sizce görebilir mi? Hız ihtiyacını gördü diyelim 100 GB kota bana 1 aylık yeter mi?
Evde Vodafone iyi çekiyorsa 100TL fiyata 150GB Redbox var. Daha mantıklı olur.

İndirme, güncelleme işlerini evdeki internetten yaparsan diğer işlere 150GB fazlasıyla yeterli olacaktır. (Kotasız olsun dersen 170TL fiyata kotasız 15Mbps Redbox paketi de var. İndirmeyi falan da buradan yapayım dersen +70TL ile mantıklı olabilir. )

Son düzenleme:

Kotalı internet mi kaldı?

Hocam Turkcell çok kazık ve kota oyun indirirseniz yetmeyebilir ve Turkcell'in mobil tarifesini kullanıyorum download hızım 2.

Kotalı internet mi kaldı?

Dostum aktif internetim 16 Mbps ADSL sınırsız paket benim aldığım hız 5 ya da 8 Mbps Türk Telekom modeme kadar değiştirdi bir çözüm olmadı keyfimizden bu yollara başvurmuyoruz.
Hocam Turkcell çok kazık ve kota oyun indirirseniz yetmeyebilir ve Turkcell'in mobil tarifesini kullanıyorum download hızım 2.

Dostum oyun vs. indirme işlerini diğer internetimden yapacağım bu internet ile oyun oynanacak ara sıra film falan izlenecek bu kadar.
Hocam bence 100 GB kota yetmiyebilir. Ayrıca Superbox hakkında çok fazla şikayet var.

Kararsız kaldım dostum bilemiyorum.
Evde Vodafone iyi çekiyorsa 100TL fiyata 150GB redbox var. Daha mantıklı olur.

İndirme, güncelleme işlerini evdeki internetten yaparsan diğer işlere 150GB fazlasıyla yeterli olacaktır. (Kotasız olsun dersen 170TL fiyata kotasız 15Mbps redbox paketi de var. )

Türk Telekom mobil kullanıcısıyım doğru dürüst çekmiyor. Vodafone firmasının Türk Telekom'dan farkının olduğunu düşünmüyorum.

Dostum aktif internetim 16 Mbps ADSL sınırsız paket benim aldığım hız 5 ya da 8 Mbps Türk Telekom modeme kadar değiştirdi bir çözüm olmadı keyfimizden bu yollara başvurmuyoruz.

Dostum oyun vs. indirme işlerini diğer internetimden yapacağım bu internet ile oyun oynanacak ara sıra film falan izlenecek bu kadar.

Kararsız kaldım dostum bilemiyorum.

Bilmiyorum hocam sizin kararınız ama bana bayağı kazık geliyor fiyatı 180TL. Yani çok seyahat eden bir kişiye önerilir fakat günlük kullanım için :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı