Turkcell Superbox 10 Mbps internet iyi mi?

RTX3080TiSuper

Hectopat
Evde 6-7 kişi kullanılsa internet hızı nasıl olur? İndirme hızı vs. Ya da LOL gibi oyunlarda kaç ms'de oynanır? Ping olur mu? Belki 1-2 aya kadar alabiliriz de ondan soruyorum. Bu arada alt yapı yok ne yazık ki sadece Superbox alabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna o kadar para bayılmayın gidin direkt internet bağlatın eğer yurtta kalmıyor iseniz. Kotası dolduktan sonra hızı düşüyor ve ping sorunu pek olmuyor benim arkadaşım vasıtası ile tecrübe ettiğim kadarı ile.

6-7 kişi ortak kullanılacaksa alınır. Youtube ve internette takılacaz derseniz tabi. Sen LOL oynarken 1 kişi bile bağlanırsa deli gibi ping olur. Alt yapı yoktur veya yurtta kalıyorsundur ancak o şekilde alınır. Yoksa akıllı adam işi değil yani.

Anladım ama yapıcak bir şey yok şuanda. Alt yapı desen ne zaman gelicek belli değil o işler çok uzun. Bilmiyorum yani. Bilgisayarda çoğunlukla LoL oynuyorum zaten. Sıkıntılı bir iş.
Buna o kadar para bayılmayın gidin direkt internet bağlatın eğer yurtta kalmıyor iseniz. Kotası dolduktan sonra hızı düşüyor ve ping sorunu pek olmuyor benim arkadaşım vasıtası ile tecrübe ettiğim kadarı ile.
Alt yapı yok.

Altyapı yoksa beklemeyin direk alın. Altyapı çalışmaları ve proje hazır değilse en az 5-6 ay beklersiniz. En yakın Türk Telekom ofisine gidip çalışma hakkında bilgi alın. Bayi değil bu arada ofise gideceksiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı