Turkcell Superbox Hız Problemi

Sorun çözüldü. Kendim hallettim :) modem arayüzünde şebeke ayarları kısmından Sadece 4G ve Manüel olarak ayarladım telefondaki hız değerleriyle aynı hızları alıyorum.
Hocam merhabalar. Konuyu hortlattım ama bir sorum olacaktı. Ben de bağlatmayı düşünüyorum da birkaç yerde gördüğüm kadarıyla ping değerleri pek tatmin edici olmuyormuş. Siz SuperBox'ta oyun oynuyor musunuz acaba?

PC ve mobilde sıkıntı olmuyor ama PS4 Fifa 19'da sorunlar oluyor malesef.
Hocam merhabalar. Konuyu hortlattım ama bir sorum olacaktı. Ben de bağlatmayı düşünüyorum da birkaç yerde gördüğüm kadarıyla ping değerleri pek tatmin edici olmuyormuş. Siz SuperBox'ta oyun oynuyor musunuz acaba?

Oynuyorum sorun olmuyor ama bu hat değerleri ile alakalı bir durum. Benim PS4 de yaşadığım sorun sunucu ile alakalı. PC de sorun yaşayan da var yaşamayan da var. Önemli olan modem arayüzünde ki hat değerleri.
CS:GO oynuyor musunuz hocam? En çok merak ettiğim ping değerleri o tarafta çünkü. :D

Konuyu hortlatıyorum ama kusura bakma. @Chavushh sorum şöyle olucak bende maltepede oturuyorum bulunduğum bölgede desteklemediğini söylediler. Ben telefondan ölçümler yaptığımda çok iyi sonuçlar almıyorum. modemin daha iyi çekmesi mümkünmü yayıncılık yaptığım için upload yüksek olması gerekiyor. Varsa özelden bunu konuşma imkanı yardımlarını bekliyorum.

Göz atabilirsiniz arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı