Turkcell Superbox uzun süre açık kalınca oyuna bağlanmıyor

Ertuğrulbkr12

Centipat
Superbox 10 Mbps olan paketi kullanıyorum. Modem uzun süre açık kaldıgı zaman hiçbir şekilde bir oyun sunucusuna bağlanamıyorum. Bağlanmak için modemı yeniden başlatmam gerekıyor. Örnek olarak R6 giriyorum ardından CS:GO giremiyorum sunucuya bağlanmıyor. Yardımınıza ihtiyacım var.

Bende de benzer sorunlar oluyor ara sıra. Kapatıp açınca düzeliyor. Düzelmezse müşteri hizmetlerini arıyorum kendi çaplarında bir güncelleme yapıyorlar ve düzeliyor.

Bir diğer rivayete göre Turkcell in bilerek hızları düşürdüğü yönünde. Ancak bu durumun ne kadar gerçeklik payı var orasını bilemem.

Mesela yakın bir takvime kadar Turkcell Superbox kullanıcıları Web arayüzünden instagrama erişim sağlayamıyordu. Instagrama girdikten sonra profilde aşağıya inmek istenildiğinde bir noktadan sonra sayfa yüklenemedi hatası veriyor ve fotoğrafşar yüklenmiyordu. Bu durumun twitter da yayılması üzerine Turkcell bu durumu düzeltti.

Yani demek istediğim, Turkcell arka planda bir yerlerde aslında internete müdahale ediyor. Bu ne kadar yasal orasını bilmiyorum tabiki. Kısacası Tucell Superbox hız olarak güzel ancak güven vermiyor bana pek...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı