Turkcell Superonline ani ping artışı

150 TL işlem ücreti istendi dün konuşmuştum.

Bende çağırmak istediğim zaman ücretli ekip diyorlar, o şekilde mesaj geliyor hatta "ücretli ekip gelecektir" şeklinde.

Ben Superonline fiberi 12 yıldır kullanıyorum 2-3 yıldır rezalet artık, taahhüt bitimini bekliyorum benim de 12 ay olduğu için iptal de edemiyorum, kanıtlayamadığım bir durum söz konusu. 9 ay falan kaldı benim işte.

@MB Lutz Eve gelen servis ücret mi alıyor sizden? Ben ne zaman çağırsam hiçbir ücret talep edilmedi şu ana kadar.
Müşteri hizmetlerini arayınca "eğer sorun varsa ücret talep etmeyeceğiz deniyor" ancak şahsen bu duruma pek inanmıyorum. 😂

Ben de SO VDSL kullanıyorum, Wi-Fi ile bağlıyım.
Ne hikmetse 00.00 - 02.00 arasında indirme hızım düşüyor bazen, instagramda gezinirken fark ediyorum; Görseller yüklenmiyor ya da bazı şeyler gri olarak kalıyor.
Şimdiki durum bu;

Screenshot_20220308-143158_Speedtest.jpg

Arada bir ise indirme hızım bayagı düşüyor, şunun gibi;

Screenshot_20220308-143335_Speedtest.jpg

Son düzenleme:
Hafta sonu müşteri hizmetleri ile konuşmuştum. Bugün geldiler bakmaya. Herhangi bir ücret talep edilmedi ki sözü bile geçmedi zaten. Geçmemeli de. Pek bir şey yapılmadı sadece bilgi verildi. Son günlerde bölgemde 450 tane arıza kaydı açılmış ve hepsi paket kaybı ve ping ile alakalıymış. Bugün altyapıdaki sorunu çözmüşler ve gerçekten de sabahtan beri bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı