Turkcell Superonline pişmanlıktır

delvarto

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Orta Doğu
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Bu foruma girerken dahi beni mobil veri kullanmak zorunda bırakan Turkcell Superonline hakkında yaşadığım kötü deneyimi anlatmak istiyorum. Ev interneti aboneliğimi değiştirerek Turkcell Superonline'a geçtim. Geçtiğimin ertesi günü internetim kesildi ve günlerdir internetim yok. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm ve bana yalnızca "tabii talebinizi iletiyorum" demekle yetindiler. Bunları yazarken dahi ev internetim yok. Evime şimdiye kadar yalnızca kurulum yaparken ekip geldi. Onun dışında bir ekip gelmedi. Bana bir Türk Telekom altyapıyı kontrol edecek bir kendi ekiplerimiz portları vs. kontrol edecek deniyor. Kontrol edilip edilmediğinden dahi haberim yok. Turkcell'e geçmeden önce aylarca sorunsuz internet kullanırken Turkcell'e geçtikten sonra hiç kullanamıyorum. Bundan önce Netspeed kullanıyordum. Netspeed'e de bana vermiş oldukları sorunsuz hizmet için teşekkür ederim. Benim için Turkcell çok çok büyük bir pişmanlık oldu, yaşadığım bu deneyimden bahsetmek istedim. Ve haliyle kesinlikle önermiyorum.

Bende yıllarca 5 sene kadar Vodafone Net rezilliği yaşadım. Şu an 2 yıldır Superonline kullanıyorum ve aşırı memnunum lokasyona göre değişen hizmetler ve yorumlar oluyor. Max 50 megabit alabiliyorum VDSL kesintisiz sorunsuz çok güzel bir internet kullanıyorum evde :)

Bende yıllarca 5 sene kadar Vodafone Net rezilliği yaşadım. Şu an 2 yıldır Superonline kullanıyorum ve aşırı memnunum lokasyona göre değişen hizmetler ve yorumlar oluyor. Max 50 megabit alabiliyorum VDSL kesintisiz sorunsuz çok güzel bir internet kullanıyorum evde :)
Evet ben de olumlu yorumlar görerek geçmiştim ama umduğum gibi olmadı.

Bende 100/10 sol fiber kullanıyorum. 10 MB upload yerine 6.5 upload veriyor. Online oyunlarda berbat. Tek artısı sık kesilme, kopma hiç olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı