Turkcell Superonline VDSL alınır mı?

oguzgl12

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Uzun zamandır Netspeed (35 VDSL) kullanmaktayım taahhütsüz olduğunu bildiğim için çıkmak istemedim fakat her yıl çok kez zam yapıldı daha 5 gün önce 149 TL öderken şimdi 214 TL oldu durmadan yapılan zamlardan bıktım. Hattım 51 Mbps'e kadar destekliyor Turkcell Superonline geçmeyi düşünüyorum. Tecrübesi veya önerisi olanlar yazabilir mi?

Taahhütsüz 35 Mbps 179 taahhütlü fiyat 209 TL modem de yanında her şey dahil.

Öneri serbestçe yapabilirsiniz.

Poyrazwifi düşünebilirsiniz isterseniz kota+tahahüt yok sanırım sadece 3 ay geçmeden iptal ettirseniz +100 lira port tahsis ücreti alınıyor sadece sanırım fiyatlar 24 megabit 95 35 megabit 100 75 Mbps 105 100 Mbps 110 TL VDSL kurulum olarak 400 lira ödüyorsunuz ilk ay için modem hariç kendi sitesinden sorgu yapabilirsiniz bazen santral mesafesi uzak kalabiliyor iyi sosyaller.
+ Olarak şu anlık hazirana kadar zam güncellenmesi yok sonrasını bilemem.

superonline hakkında tecrübesi ve önerisi olan varsa yazarsanız daha iyi olur bilmediğim bir iss ye kesinlikle geçmeyi düşünmüyorum

Biz neden TT'de 35'e 164 ödüyoruz kkddkkdmfls öyle bir şey idi sanırsam
TT : Bize öyle bi talimat gelmedi

Hocam vallaha bilemiyorum. Ben Türk Telekom HİPERNET kullanıyorum, 50Mbps 135-140TL ödüyorum. Ping sorunları da yok, fiyatta süper ben memnunum.

Turkcell Superonline VDSL bir tık fiyatları pahalı, sansüronline verilmez yani bu paraya.

Bizde 24mbps vdsl superonline mevcuttu daha geçen ay superonline 50mbps fiber yaptık. Gayet güzeldi hiç öyle bakım yüzünden falan da kesmediler. Ayda bir kez internet 4 5 dakikalığına gidip geliyordu onun dışında sorunsuzdu. Superonline 50mbps fibere geçtik 35mbps falan veriyor ama çağ atladı.

Geri
Yukarı