Turkcell Superonline'a geçilmeli mi?

Bulunduğunuz bölgede fiber internet var mı demesi gerekiyordu ? Eğer öyle değilse varmış.

trckl.png

Sadece ADSL var. Apartmanda oturuyorsan apartmandakilerin imzası olması gerekiyor. Mesela; 20 daireli bir apartmandan 10 daire imza atması gerekiyor ki fiber altyapısı gelsin.

Apartman sakinlerinin fibere geçmesi gerekiyor.

Ben 3 gün önce Turkcell Superonline'a geçtim bir sebepten ötürü 25Mbps olması gereken hız 3Mbps anca görüyor. Konu oluşturmaya çalışıyorum ama hata veriyor permission hatası sanırım yetkim yokmuş...

Allah Allah! Niye öyle bir şey olması gerekiyor ki ? Geçmek isteyen benim ? Başka bir çözüm yolu yok mu ?
Biz de apartmanda oturuyoruz bağlatmak için site yöneticisiyle konuştum aradılar 1 ay sonra felen geldiler bütün apartmana bağladılar tek bir kullanıcıya hat döşemiyorlar :) Sonra 1 hafta içinde gelip bütün herkesi tek tek gezerek istedikleri paketi sattılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
O nasıl bir iştir ya? İlla da apartmanı full bağlamak mı gerekiyor? Çok saçma. İsteyen var, istemeyen var. Ben tek olarak "Turkcell Superonline Fiber İnternet" bağlatmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı