Turkcell T20 Android 2.3.7

T20 cihazım var, 2.3.5 sürümü yüklü. 2.3.7 yüklemek istiyorum ama telefonum fastboota girmiyor. Malezya ve Spain rom yüklemeye çalışıyorum. Yükleme sırasında hata veriyorlar. Ne yapmalıyım?

Ne gibi mesela. Kimse T20 hakkında bişeyler söylemiyor. Biraz yardım ederseniz sevinirim. Sonuçta yardım için buradayız. Başka yöntemler bilsem yapardım.

Arkadaşım bende biliyorum nerden nasıl hangi romun yükleneceğini. Benim derdim başka. Telefonum T20. Ne stok, ne malesya, ne spain ne de başka bişe hiç bir sürüm yüklenmiyor. Unpack devresi bitip installing yani 2. adıma geldiğinde hep failed yazıyor. Ne yüklemeye çalışırsam çalışayım.

Acaba 2.3.5 Türkcell sürümü telefonu kendi programıyla kilitlemiş olabilir mi?

ROM yüklerken hata vermesinin sebebi şarjın tam dolu olmaması olabilir mi?

Sizin 2.3.5 sürümünü root etmeniz gerekiyor anladığım kadarıyla. Aksi takdirde ROM yüklemek için fastboot üzerinden ADB ile flashlama yapmanız gerek.

Root için şu yöntemler var:

-SuperOneClick
-GingerBreak
-ZergRush

Ben gingerbreak ile yapmıştım büyük ihtimal. Benim telefonumu bir tanıdığım rootlamıştı ama sonraki rom yüklemelerinde hiç sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı