Turkcell T20 Root Rehberi

Ben onceden corby kullanıyordum, onun kartını taktım buna ondanmıdır sizce ?

Ayrıca Top Eleven'ı neden acmıyo olabilir ki? Facebook ta yükledim, android olanı, yine aynı sorun.
...nete şıkır şıkır girio. Acaba flash mı yuklü degil ya da var mı alakası ? :S

T20 STOK ROM VE ROOT ATMA (%100 BAŞARI)

1)Turkey Turkcell rom yüklü T20'lere root atılmıyor.(Denendi)
2)Bu sitede olan (Spain yoigo Rom)'u yükledim.İlk başta istenmeyen uygulamalardan ve Turkcell uygulamalarından kurtuldum.
3)Bu sitede bulanan Root için gerekli olan uptade dosyası ile root yaptım.Superuser yetkisi aldım.Root işlemi bitti.
4)Titanaium Backup prog. ile yeni yüklediğim room'da ki istemediğim uygulamaları sildim.
5)T20 kullananlar Turkey Turkcell rom hariç diğerlerinde NFC öz. yok.Ancak Turkcell cepte para için garanti - kgs için bank asya ile anlaşmalı.Yani sadece 2 banka.Nfc için erken yani...
6)T20 için orjinal rom'u kurmak isteyenler Turkcell'in sitesinden indirebilir.

Bana bu işlemi başarılı bir şekilde yapmamı sağlayan TECHNOPAT site moderatörleri ve bu konularda yorum yapan hataları bildiren site üyelerine binlerce TEŞEKKÜR...

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Başarılı bir şekilde "Spain Yoiga" Rom kurmuş ve Root yetkisine sahip durumdayım. Titanum Backup ve Link2SD uygulamalarını da yükledim.

Son sorum şu olacak:

-Sistem uygulamalarından gereksiz olanların hepsini yazabilirseniz çok sevinirim. Mesela ben Google'ın takvim senkronizasyonu vs. gibi özelliklerini istemiyorum. Sistemin arka planında çalışıp bellek harcayacak olan ve silmemde sakınca olmayan uygulamarın isimleri nelerdir?

Arkadaşlar 8. maddede sdcard daki update.zip'i görmüyor benim cihaz? Önerisi olan var mı?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar bir sorum daha olacak: root etmeden de kullanılıyor bu cihazlar. Root atmadaki amaç nedir?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı