Turkcell T20 Stok ROM Atma Rehberi

Turkey Turkcell değil de Turkey General veya General ROM'unu yüklerseniz evet, Turkcell'den ve uygulamalarından kurtulacaksınız.

Bana Moldova'dan HUAWEI U8650-1 model ( Turkcell T20 galiba) cihaz geldi. Burada çalışmadığı için kayıt ettirdim. Yani pasaporta işlettim. Fakat oradan kontratlı alınmış galiba, bu yüzden burda çalışmadı. SIM kilidi olduğunu söylüyor.

Burda bir telefoncuya verdim, yeni yazılım yükledi. Turkcell ROM ya da root, bilmiyorum. Geldiğinde ilk açılışta önce "Huawei" sonra "Moldcell" yazıyordu, şimdi "Android" sonra "Turkcell" yazıyor. SIM kilidini kıramadı. Yine olmadı. Sonra cihazı moldovaya geri yolladım, bu sefer de orda çalışmadı. Cihaz şimdi bana tekrar geri geldi. Allah rızası için beni bu dertten kurtaracak bir arakadaş var mı aranızda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bir şekilde facebook ve twitter ayarını bozdum. Sanırım sürümleri eski oldu. Ne kadar güncellesem de ilk aldığım gibi olmuyor. İlk aldığım zamanki gibi olması için yapabileceğim bişey var mı ? Format atarsam telefonu ilk aldığım gibi olur mu? Yani format işe yarar mı?

Kendi içinizde çelişiyorsunuz. İlk aldığınızda sürümler eskidir. Sürümleri şimdi güncellenmiştir. Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın fakat ne istediğinizi tam anlayamadığım için kesin olur diyemeyeceğim.

Android'in olayı Google olduğu için kişilerinizi Gmail ile senkronize ettiğinizi varsayıyoruz. Sizi hala telefon veya SIM rehberi kullanıyorsanız üzgünüm ama bu sizin eksikliğiniz. Kişilerinizi Google ile senkronize edin. Böylece telefon çöpe gitse dahi kişilerinize ulaşabilirsiniz.

Android'in olayı Google olduğu için kişilerinizi Gmail ile senkronize ettiğinizi varsayıyoruz. Sizi hala telefon veya SIM rehberi kullanıyorsanız üzgünüm ama bu sizin eksikliğiniz. Kişilerinizi Google ile senkronize edin. Böylece telefon çöpe gitse dahi kişilerinize ulaşabilirsiniz.

Neyse, onu bir şekilde hallederiz de İBB Trafik uygulamasını bulamıyorum, nasıl napıcaz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı