Turkcell T20 root sonrası hata

Cem Şentürk

Hectopat
Merhaba, Turkcell T20 adlı telefonu kullanıyorum fakat makalelerinizden esinlenerek telefona çeşitli şeyler yaptım (root), daha doğrusu yapmaya çalıştım.
Yaptıktan sonra Titanium backup ile bazı dosyaları sildim. Sonra telefonumda ayarlar bölümü açılmıyor ve telefonu kullanamaz hale geldim.

Dedim Heralde sıfırlarsam düzelir fakat düzelmedi, daha da mahfoldu. Şu an telefonun ilk kurulum ayarlarında kaldım. Her şeye ileri diyorum en son konum izni menüsünde takılıp kalıyorum.
Turkcell T20 kullanımı diye geçiyor ilk sayfa sanırım google hizmetlerinden önemli bir dosyayı sildim ve telefon görmeden açmıyor.

Acaba aynı ve sağlam bir telefonun belgelerini komple kopyalasam düzelir mi veya başka bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O da olmazsa yine ses açma ve açma tuşuna aynı anda basıp Recovery menüye gir. Orda telefonu sıfırlama gibi bir seçenek olcaktı yalnış hatırlamıyorsam. Onu seçmeyi dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı