Turkcell TV+ hesabı açılmış mıdır?

581710

Centipat
Makaleler
2
Turkcell uygulaması üzerinden bir paket satın aldık. Sadece internet ve konuşma için satın almıştım ancak paket içeriğinde lifebox TV+ için de internet vardı. Numarayı aldığımdan beri hiç bu uygulamalara giriş yapmadım veya kayıt olmadım. TV+'tan bir mesaj geldi paketiniz tanımlanmıştır diye. Girip denemek istemiyorum otomatik olarak numaram üzerine TV+ hesabı açılmış mıdır bu paketi aldığım için?

Turkcell uygulaması üzerinden bir paket satın aldık. Sadece internet ve konuşma için satın almıştım ancak paket içeriğinde lifebox TV+ için de internet vardı. Numarayı aldığımdan beri hiç bu uygulamalara giriş yapmadım veya kayıt olmadım. TV+'tan bir mesaj geldi paketiniz tanımlanmıştır diye. Girip denemek istemiyorum otomatik olarak numaram üzerine TV+ hesabı açılmış mıdır bu paketi aldığım için?
Ücretsiz veriyordur büyük ihtimalle. O paketi aldığınız için otomatik tanımlanmıştır. Belki de pakette TV+ hesabı değil de TV+ içinde 5gb internet falan veriyor olabilir.

Evet öyle zaten. Şöyle yazıyor uygulamada. "TV+ Abonelerine özel sadece TV+'ta geçerli" yazıyor. 5GB lik internet. Hesap açılmış mıdır yanii?

@Erkin01
Hesap açılmamıştır fakat eğer açarsanız kendi internetinizden yemez

Geri
Yukarı